- A
- A
- A
Ambitni piłkarze w fatalnych warunkach. ZDJĘCIA
Mają ambicje i wyniki, ale piłkarze ze Szczepanowa koło Brzeska muszą się przebierać w kontenerze budowlanym. Zawodnicy "Iskry" na własną rękę stworzyli w nim namiastkę piłkarskiej szatni.Szatnia Iskry Szczepanów
-
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 6
Są tam ławki i zrobione przez nich szafki. Jest też prowizoryczne pomieszczenie na sprzęt do gry, ale muszą się wstydzić przed innymi drużynami za brak łazienki i toalety.
Jeden z piłkarzy Iskry przyznaje, że jest mu wstyd kiedy musi odsyłać zawodników z przeciwnych drużyn za potrzebą do lasku. Dodaje przy tym, że brak łazienki przeszkadza także w integracji drużyny, bo wszyscy zawodnicy po meczach śpieszą się pod prysznic do domu. Dodatkowo bez łazienki i toalety piłkarze B-klasowej Iskry Szczepanów nie dostaną w przyszłym roku licencji na grę na własnym stadionie.
Burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka, nie rozumie całego zamieszania, bo jak przekonuje obiecał pomóc piłkarzom ze Szczepanowa. Jak wyjaśnia w rozmowie z Radiem Kraków, gmina do końca roku będzie chciała przygotować dokumentacje prac na stadionie w Szczepanowie, tak żeby nie było problemów z uzyskaniem nowej licencji na wiosnę. Jak podkreśla Wawryka, szczegóły mają być uzgodnione podczas umówionego dużo wcześniej spotkania z nowym zarządem klubu.
Burmistrz dodaje, że podobne prace muszą być przemyślane, bo zdarzało się, że po remontach stadionów czy budynków klubowych, drużyny rozwiązywały się.
(Bartłomiej Maziarz/ko)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
15:57
DOTYK SZTUKI
-
15:41
Grozili maczetami na orliku w podkrakowskich Zielonkach. Zostali zatrzymani przez policję
-
15:27
Ruch Muzyczny na fali: Krzysztof Stefański rozmawia z Pauliną Owczarek, Dominiką Peszko i Martyną Zakrzewską
-
15:23
Szymon Hołownia: Chcę być prezydentem, który rozbierze mur dzielący Polaków
-
14:58
Zimny maj: w nocy przymrozki obejmą cały kraj
-
14:08
Promują produkty regionalne, kuchnię i kulturę. W Łącku trwa Święto Kwitnącej Jabłoni
-
14:04
Piłkarska niedziela w Radiu Kraków. RELACJA MINUTA PO MINUCIE
-
13:20
Zwłoki dwóch osób w hotelu przy ul. Reymonta. Prokuratura ustaliła, co się stało
-
12:34
Morderstwo w Skale. Jest decyzja sądu ws. zatrzymanego mężczyzny
-
11:33
O awans i jak najlepszy finisz sezonu. TRANSMISJA ŁĄCZONA
-
11:30
Program "Mieszkanie za remont" w Krakowie. Miało być ułatwienie, a jest paraliż
-
10:48
Remont zabytkowego dworu w Brodach. Pierwszy etap prac na finiszu
-
09:10
"Bardzo bym chciała poruszać czytelników"
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze