Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zobacz jak Włosi trenowali w Krakowie (GALERIA)

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.06.06 11:42 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:48 )
Kolejna reprezentacja przyleciała do Krakowa. Po Holendrach do Balic na Euro 2012 przyleciała piłkarska reprezentacja Włoch. Drużyna narodowa Iatlii trenować będzie na stadionie Cracovii, a mieszkać w Wieliczce w hotelu Turówka.

Foto: Paweł Krawczyk/UMK

Kadra kraju z Półwyspu Apenińskiego prosto z lotniska w Balicach pojechała na stadion Cracovii, gdzie miała pokazowy trening dla 10 tys. kibiców. W trakcie imprezy czterokrotni mistrzowie świata zamieszkają w wielickim hotelu Turówka. Władze miasta w trakcie oficjalnego powitania podarują im solne pamiątki powiedział Radiu Kraków burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

Z czterogwiazdkowego hotelu Turówka ostatni goście wyprowadzili się już w sobotę. Od niedzieli pomieszczenia przygotowywane są na przyjazd reprezentacji Włoch. W Turówce czekają na nią m.in. 53 pokoje, sala konferencyjna, gdzie będą odbywały się odprawy, basen, sauna, grota solna i gabinety odnowy biologicznej.

Foto: Paweł Krawczyk/UMK

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię