CCC Polkowice 23- 14 Wisła CanPack Kraków

Skład CCC: Musina(8), Zoll, Owczarek, Snell(7), Palau, Majewska, Puss, Leciejewska(4), Ogwumike(4), Skorek*

Skład Wisły : De Mondt(10), Ouvina(1), Pawlak, Mieloszyńska-Zwolak, Żurowska(3), Horti, Krężel, Beard, Suknarowska, Czarnecka, Phillips, Charles

II Kwarta:

'3 Punkt z rzutu wolnego zdobywa Rosjanka Musina (23-14)

'2 Polkowiczanki wyszły dwie na jedną i akcję skończyła rzutem za 2 pkt Musina(22-14) O przerwę prosi trener Golański. Po niej dwukrotnie z rzutów wolnych chybiła Charles

'1 Australijka Snell z bardzo daleka za 3 punkty (20-14)

I Kwarta:

'10 Celne dwa rzuty wolne Musiny (17-14)

'9 Ogwumike dostałą świetne podanie od Musiny i trafiła za dwa (13-12)Chwile później jeszcze Snell (15-12) W odpowiedzi De Mondt(15-14)

'8 W siódmej minucie bez punktów, ósmą rzutem za 3 punkty otwiera Musina(11-9) Anke De Mondt, Belgijka z zespołu Wisły wyprowadza Białą Gwiazdę na prowadzenie trafieniem także za 3 pkt(11-12)

'6 Trzy razy celnie z rzutów wolnych Justyna Żurowska (8-9)

'5 Świetne wejście Anke De Mondt. Najpierw za 3 punkty, chwilę później dorzuciła jeszcze 2. (8-6)

'4 Dwa przewinienia w jednej akcji notuje Erin Phillips. Z rzutów wolnych dwukrotnie dobrze rzzucała Leciejewska, a po chwili swoje punkty dorzuciła jeszcze Ogwumike(6-1)

'3 W trzeciej minucie też bez punktów. A tak Wiślaczki wyglądały na przedmeczowej prezentacji:

'2 Wynik otwiera pojedynczym trafieniem z rzutu wolnego Ouvina. W rewanżu za 2 punkty rzuca Leciejewska (2-1)

'1 Zaczynamy! -W pierwszej minucie już dwa przewinienia Phillips. Nadal bez punktów po 60 sekundach