- A
- A
- A
Wisła - Ruch meczem na szczycie
Jeszcze kilka miesięcy temu nikt się nie spodziewał, że mecz "Białej Gwiazdy" z drużyną "Niebieskich" może być określany jako mecz na szczycie. Oba zespoły przymierzane były raczej do dolnej połówki ligowej tabeli...To prawdziwy szlagier tej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie o 18.30 zmierzą się dziś druga i trzecia drużyna ligowej tabeli: Wisła podejmować będzie chorzowski Ruch.
Relacje z tego spotkania zarówno na antenie w audycji "Sport w Radiu Kraków" jak i w specjalnym kanale sportowym Radia Kraków, który jest dostępny w internecie i poprzez bezpłatną mobilną aplikację na smartfony i tablety. Na naszej stronie internetowej przeczytać będzie można także relację „minuta po minucie”. Informację jak ściągnąć aplikację Radia Kraków znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków .
[]
Mecz Wisła - Ruch będzie okazją do spotkania starych znajomych. Krakowska kolonia w Chorzowie jest coraz liczniejsza, choć najcieplejszego przyjęcia spodziewać się może Marek Zieńczuk, którymi asystami i bramkami czaruje teraz kibiców Ruchu.
Trenerowi Franciszkowi Smudzie humor psują niewyleczone urazy Pawła Brożka i Łukasza Garguły. W ostatnim treningu nie uczestniczył walczący z grypą Michał Miśkiewicz. Dodatkowo za żółte kartki pauzować musi kapitan drużyny Arkadiusz Głowacki.
Przy okazji dodam, że za tydzień mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków nie dość że przy pustych trybunach, to jeszcze wypadł z telewizyjnego prime time'u i odbędzie się nie o 18.00, a o 13.00.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
12:13
Kard. Grzegorz Ryś w Łagiewnikach: "Nie wystarczy dać człowiekowi chleb"
-
11:52
Mecz przyjaźni przy Kałuży. Cracovia gra z Arką
-
09:59
Ciepła niedziela w Małopolsce. W wielu miejscach ponad 10 stopni
-
09:10
Nastolatki i książki – czego dziś szukają młodzi czytelnicy?
-
08:21
"Królewski Kraków" wciąż czeka na wygraną
-
21:35
Tragedia w powiecie tarnowskim. 60-latek zginął w studni
-
20:05
Noc czuwania i Święto Miłosierdzia. „To moment, który może zmienić życie”
-
19:36
Pielgrzymi przybyli do Łagiewnik. Trwa Święto Miłosierdzia
-
18:49
Cenna wyjazdowa wygrana Wieczystej z Ruchem. OPIS
-
18:39
„To uderzy w każdą rodzinę”. Protest „Solidarności” w Nowym Sączu
-
18:30
Cały świat w zasięgu naszych rąk - marzenia dorosłych osób z zespołem Downa
-
16:25
Nocne testy na lotnisku w Krakowie. Testerzy sprawdzą nową część terminala
-
15:13
Gdzie PotOCK płynie… z hukiem
-
14:35
Potrzeba czyli matka porozumienia
-
14:19
Narkowalizka i Policyjna Izba Dziecka. Co rodzice powinni wiedzieć?
-
13:37
Marsz Solidarności Dla Polski i Polaków w Nowym Sączu
-
12:36
Prezydent Krakowa pozywa portal Krowoderska.pl. "Zbyt długo pobłażałem"
-
11:39
Tablica legendarnego sportowca odsłonięta w Krakowie
-
10:05
O czym naprawdę są "Wichrowe wzgórza"? Opowieść o przemocy i toksycznych relacjach
-
17:10
Dlaczego czeski przewoźnik wycofuje się z Polski? „Na kolei decyduje polityka”
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze