Dziś i jutro dwa kolejne mecze pomiędzy Wisłą Can-Pack Kraków i Artego Bydgoszcz. Po dwumeczu rozegranym w bydgoskiej hali „Chemik”, w rywalizacji do trzech zwycięstw jest remis 1-1. W pierwszym spotkaniu zespół Artego wygrał z Białą Gwiazdą 68:63, natomiast w drugim starciu lepsze były wiślaczki, które zwyciężyły 90:63. Dla podopiecznych trenera Artura Golańskiego obrona mistrzowskiego tytułu jest w obecnym sezonie celem nadrzędnym. Aby tego dokonać Wisła Can-Pack musi jednak wcześniej awansować do wielkiego finału rozgrywek.

Spotkania numer 3 i 4 rywalizacji półfinału play-off Ford Germaz Ekstraklasy odbędą się w hali Wisły w sobotę o godzinie 16.00 i w niedzielę o godzinie 19.15.

Spotkanie Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz będziemy dla Państwa transmitować w naszym specjalnym sportowym kanale internetowym, tu także znajdą Państwo zapis meczu "akcja po akcji". Na antenie relacje naszego sprawozdawcy usłyszą Państwo w wiadomościach Radia Kraków od 16.00, a później w programie "Sport w Radiu Kraków" po 17.05.

[


]

Krzysztof Orski/Marek Solecki