- A
- A
- A
Wielkie mecze w rocznicę Euro
Ponad 300 meczów w Polsce, z czego prawie 200 w Małopolsce. W sobotę rusza ogólnopolska akcja „Dzień przyjaciół piłki nożnej”.Ideą dnia jest upamiętnienie pierwszego meczu podczas Euro 2012. W ramach akcji, na orlikach, boiskach i każdym nadającym się do tego miejscu, w sobotę o godzinie 12.00, zostaną rozegrane mecze piłkarskie.
W Małopolsce główne zawody odbędą się na orliku na osiedlu Widok. Właśnie tam dzieci rozegrają turnieje piłkarskie w trzech grupach wiekowych: Orlików, Skrzatów i Żaków. Na zwycięzców czekają puchary ufundowane przez Małopolski Związek Piłki Nożnej a na wszystkich pamiątkowe dyplomy, które zapewnił Urząd Miasta Krakowa.
(Krzysztof Orski)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
12:05
Zderzenie trzech aut w Jerzmanowicach. Jedna osoba poszkodowana
-
10:52
Sprawdź, z jakim tekstem mierzyli się uczestnicy IX Dyktanda Krakowskiego
-
10:17
"Wajda. W stulecie urodzin" - nowa wystawa w Muzeum Manggha
-
10:15
W klinice "zdrowego" , o chorobach zwierząt
-
09:16
Zakończyły się trudnienia po kolizji na obwodnicy Krakowa
-
09:05
W Brzesku powstanie Okocimskie Centrum Dziedzictwa. Będzie kosztowało prawie 60 mln zł
-
08:28
Sztuka Wiatrów w Pałacu Sztuki w Krakowie
-
07:35
Fatalna pomyłka w Tarnowie. Sanepid ostrzega, mieszkańcy żądają odszkodowań
-
07:03
Gdzie zakwitły już pierwsze krokusy? Przed nami piękny weekend w Małopolsce
-
21:45
Rok Andrzeja Wajdy rozpoczęty. Uroczysta i wzruszająca gala w Krakowie
-
20:27
Inicjatorzy referendum w Krakowie kończą zbierać podpisy. Za kilka dni listy trafią do biura wyborczego
-
19:23
O kryzysach w życiu mężczyzn trzeba mówić głośno
-
19:19
Szymon Jadczak o aferze wokół meczu Wisły ze Śląskiem: "Bandyci rządzą polską piłką"
-
17:34
Trzecie z rzędu zwycięstwo Puszczy! Świetny mecz Żubrów
-
17:00
Wiosna w Krynicy-Zdroju: Słońce, spacery i pierwsze krokusy na deptaku
-
13:10
"Grok, powiedz czy to prawda”. Jak próbujemy weryfikować informacje?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze