- A
- A
- A
„Jaskółki” o finał z Falubazem SŁUCHAJ
Kto zdobędzie awans do finału i będzie walczyć o złoty medal Mistrzostw polski, komu przypadnie rywalizacja o brąz ? Rozstrzygnięcia w żużlowej ekstralidze już dziś wieczorem.Żużlowcy Unii Tarnów będą dziś walczyć na torze w Zielonej Górze z Falubazem o awans do finału play-off ekstraligi żużlowej. Próba toru - o 18.15, prezentacja - kwadrans później. Początek meczu o godzinie 18.45. Transmisji z tego spotkania będzie można słuchać na naszej tarnowskiej częstotliwości 101 MHz oraz w naszym specjalnym kanale sportowym dostępnym w internecie i poprzez bezpłatną, mobilną aplikację Radia Kraków. Informacje jak ją ściągnąć Aplikacja mobilna Radia Kraków . Na radiokrakow.pl także opis meczu „wyścig po wyścigu”.
[]
W pierwszym meczu między tymi zespołami lepsi okazali się tarnowianie. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że zaliczka 4 punktów jest bardzo skromna, przed rewanżem w Zielonej Górze. Na własnym torze podopieczni trenera Cieślaka jechali bardzo dobrze. O niskiej przewadze przed rewanżem zadecydowały indywidualne błędy, w tym dwukrotne wjechanie w taśmę przez Janusza Kołodzieja.
Na podobne błędy tarnowianie nie mogą pozwolić sobie w niedzielę. Falubaz potrafi wykorzystać na własnym terenie nawet najmniejszy błąd przeciwnika. O klasie tego zespołu może świadczyć fakt, że w ostatnim meczu między Unią a Falubazem rozegranym w Zielonej Górze, gospodarze zdeklasowali „Jaskółki” i wygrali 54-36.
Awizowane składy:
1. Maciej Janowski
2. Leon Madsen
3. Artem Laguta
4. Martin Vaculik
5. Janusz Kołodziej
6. Kacper Gomólski
9. Jarosław Hampel
10. Jonas Davidsson
11. Piotr Protasiewicz
12. Krzysztof Jabłoński
13. Andreas Jonsson
15. Patryk Dudek
Przypomnijmy - początek spotkania w Zielonej Górze o godzinie 18.45. Całość relacji do posłuchania na naszej tarnowskiej antenie i na specjalnym kanale sportowym dostępnym w internecie i poprzez bezpłatną aplikację mobilną Radia Kraków. Po godzinie 20.00 relacja zagości także na głównej antenie Radia Kraków. Informacje jak ściągnąć aplikację znajdą państwo Aplikacja mobilna Radia Kraków . Na stronie internetowej także relacja „wyścig po wyścigu”.
(Krzysztof Orski)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:56
Konflikt wokół Morskiego Oka ma ciąg dalszy. Starosta idzie do prokuratury
-
19:44
Dwóch zatrzymanych po śmiertelnym pobiciu w Nowej Hucie. Policja ustala ich rolę
-
18:52
Magdalena Warejko dyrektorką Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego
-
18:30
„Szybko, ale bezpiecznie” to mit. Brawura za kierownicą zaczyna się dużo wcześniej niż w chwili wypadku
-
18:08
Brutalne pobicie i śmierć kibica w Nowej Hucie. Są wyniki sekcji zwłok
-
17:50
Nowe prawa turystów. Łatwiej będzie zrezygnować z wycieczki bez kosztów
-
17:47
Nie żyje Ignacy Karpowicz. Laureat Paszportu "Polityki" miał 50 lat
-
17:30
„Może dojść do odwetu”. Były policjant ostrzega po zabójstwie w Krakowie
-
16:58
Utrudnienia na lotniskach w Balicach i Pyrzowicach. Cessnę eskortowały czeskie myśliwce
-
15:52
35 lat niepodległości Ukrainy. Czy Polska wie, czego chce od relacji z Kijowem?
-
14:24
Miejsce tragicznego wypadku na ul. Solnej w Krakowie
-
14:08
Adaptacja do żłobka i przedszkola? Najpierw muszą zaadaptować się rodzice
-
13:41
Pomysł na rocznicę dla pary, która lubi mocne wrażenia? Sprawdź Devil-Cars!
-
13:30
Niezadowolenie rośnie, cła uderzają w portfele. Co dzieje się w USA przed połówkowymi wyborami?
-
13:30
Włóczka moherowa – co warto o niej wiedzieć przed rozpoczęciem robótki?
-
13:15
Reportaż Anny Kluz-Łoś z Radia Kraków w finale konkursu „Po prostu człowiek”
-
13:13
Tragiczny wypadek na Solnej. Miasto pilnie przygotuje propozycje uspokojenia ruchu
-
13:18
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 10. - Na sygnale przez Kraków. Historia krakowskiego Pogotowia Ratunkowego
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze