Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Garbarnia Kraków z nowym trenerem

  • Sport
  • date_range Środa, 2012.08.22 14:07 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 06:51 )
Został nim 54-letni Marek Motyka. To były piłkarz krakowskich klubów i trener z wieloletnim stażem.

fot: kolejarzstroze.naszemiasto.pl

Marek Motyka w swojej karierze szkoleniowej pracował m.in. z ekstraklasowymi drużynami Polonii Warszawa, Górnika Zabrze czy Korony Kielce. Jako piłkarz rozegrał ponad 320 spotkań w Wiśle Kraków. Grał też w Hutniku i Cracovii. Był ośmiokrotnie reprezentantem Polski.

Dotychczasowy trener, Krzysztof Bukalski został zwolniony z powodu niezadowalających wyników. W trzech meczach sezonu Garbarnia zdobyła tylko jeden punkt, przegrywając dwa mecze, w których występowała w roli gospodarza. Najbliższe zawody, już pod wodzą Marka Motyki "Brązowi" rozegrają w najbliższą sobotę, a ich rywalem będzie Unia Tarnów.

Bukalski i Motyka występują razem w drużynie oldboyów krakowskiej Wisły. Dzisiaj mają zagrać z Dragonem Szczyglice w II rundzie rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu podokręgu krakowskiego.

T.Kwaśniak/PR

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię