Reprezentacja Polski U-21 (rocznik 1994) wygrała 2-1 (1-1) ze Szwajcarią w meczu rozgrywanym w ramach Turnieju Czterech Narodów.
Obie bramki dla biało-czerwonych zdobył  piłkarz Wisły Kraków - Mariusz Stępiński

Pierwsi na prowadzenie wyszli Szwajcarzy, którzy w 29. minucie zdobyli bramkę za sprawą Shani Tarasahaja. Kilka minut później Polacy wyrównali z rzutu karnego za sprawą Mariusza Stępińskiego. Decydujący cios biało-czerwoni zadali na kwadrans przed końcem, Ulisse Pelloniego pokonał ponownie Stępiński.

Przypomnijmy, że w czwartek Polska po bramkach Stępińskiego oraz Przemysława Frankowskiego pokonała Włochów 2:1. Mecz został rozegrany na nowo otwartym stadionie w Lublinie. Dotychczas podopieczni Dorny zajmują pierwsze miejsce w tabeli turnieju.

Polakom do rozegrania zostały dwa mecze z reprezentacją Niemiec.

13 października 2014, 18:00 - Carouge (Stade de la Fontenette)
Szwajcaria 1-2 Polska
Shani Tarashaj 29 - Mariusz Stępiński 36 (k), 76

Szwajcaria: 1. David Von Ballmoos (46, 12. Ulisse Pelloni) - 2. Michael Gonçalves (46, 16. Jetmir Krasniqi), 5. Manuel Akanji (76, 14. Nicolas Bürgy), 4. Armin Alesevic, 3. Joel Untersee - 7. Saidy Janko, 10. Leonardo Bertone, 6. Musa Araz, 8. Breel Embolo, 11. Salim Khelifi (46, 15. Basil Stillhart) - 9. Shani Tarashaj (76, 13. Thomas Fraga Fekete).

Polska: 12. Damian Podleśny - 4. Tomasz Kędziora, 17. Dominik Sadzawicki, 14. Paweł Dawidowicz, 2. Jonatan Straus - 20. Dariusz Formella (87, 16. Sebastian Rudol), 6. Alan Uryga, 19. Radosław Murawski (75, 5. Lukas Klemenz), 10. Piotr Zieliński (88, 15. Adam Dźwigała), 7. Łukasz Wroński (56, 11. Przemysław Frankowski) - 9. Mariusz Stępiński.

żółte kartki: Akanji, Bertone - Sadzawicki, Zieliński, Kędziora, Klemenz.
czerwone kartki: Leonardo Bertone (90. minuta, Szwajcaria, za uderzenie przeciwnika) - Lukas Klemenz (90. minuta, Polska, za drugą żółtą).