Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Sprawcy napadu na taksówkarza w rękach policji

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2012.05.25 09:12 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:13 )
Dwaj sprawcy listopadowego napadu na oświęcimskiego taksówkarza trafili do aresztu. Jak twierdzi policja - zatrzymanie trzeciego to kwestia czasu.

Fot. materiały policyjne

Do zdarzenia doszło wieczorem 29 listopada na postoju, gdzie do jednego z taksówkarzy podeszło trzech mężczyzn. Zamówili oni kurs do Brzezinki. Tam na jednej z bocznych dróg kazali kierowcy zatrzymać auto, a następnie grożąc przedmiotem przypominającym broń, wepchnęli go do bagażnika. Po kilkunastu minutach w czasie jazdy taksówkarzowi udało się wyskoczyć i powiadomić policję. Samochód został odnaleziony następnego dnia na terenie Czech.
Po kilku miesiącach żmudnego śledztwa policjantom udało się trafić na ślad trzech sprawców rozboju. Zatrzymano na razie dwóch podejrzanych, trzeci jest w dalszym ciągu poszukiwany.
Wszyscy podejrzani byli już karani za przestępstwa kryminalne.

(Marek Solecki/jp)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię