Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Balony nad stolicą Podhala! ZDJĘCIA

  • Kraków
  • date_range Sobota, 2014.02.08 11:55 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:20 )
W Nowym Targu trwają II Zimowe Zawody Balonowe. Od piątku piloci balonów na ogrzane powietrze zmagają się z kapryśnym wiatrem. Tę nierówną walkę zobacz na zdjęciach Tomka Buszewskiego.

Foto. Tomek Buszewski

Balony nad Nowym Targiem

Zimowe Zawody Balonowe w Nowym Targu zorganizowano po raz drugi. W tym roku na nowotarskim lotnisku stawiło się 16 balonowych załóg. Od piątku zawodnicy rywalizują ze zmiennym wiatrem.


Nas najbardziej interesują zawodnicy z Małopolski. Aeroklub Krakowski reprezentują piloci: J acek Barski, Leszek Mańkowski i Piotr Pietrzykowski .

Dziś w Nowym Targu mgliście i wietrznie. Nie jest to wymarzona pogoda do lotów balonem na ogrzewane powietrze... ale może w końcu uda wzbić się w powietrze.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię