|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33
12 630 60 00
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Tarnów: 7 osób manifestowało przeciw nowelizacji ustawy o policji

Fiasko niezależnej tarnowskiej manifestacji przeciwko nowelizacji ustawy o policji. Przypomnijmy, zdaniem krytyków przyjęty w piątek przez sejm dokument pozwoli służbom na swobodną inwigilację obywateli m.in. w Internecie. Rząd przekonuje, że nad działaniami służb będą czuwały sądy.

posłuchaj rozmowy reportera RK z Jakubem Styrkowcem

fot: Bartek Maziarz

Na niezależną manifestację przeciwko takim zmianom na tarnowski rynek przyszło zaledwie ... 7 osób.

Jakub Styrkowiec wyjaśnia, że organizowanej przez niego manifestacji nie chciał wesprzeć tarnowski Komitet Obrony Demokracji.

Jak wyjaśnia Radiu Kraków Jacek Litwin koordynator KOD w Tarnowie, powiecie tarnowskim i dąbrowskim, "Organizatorzy dzisiejszego wydarzenia byli na spotkaniu tarnowskiego KOD-u w środę 13 stycznia. Była też koordynator KOD na Małopolskę, Elzbieta Pytlarz. KOD nigdy nie planował akcji w tym terminie, nasza odbędzie się 23 stycznia o 12.00 na Rynku w Tarnowie. Samo hasło publikowane na wydarzeniu na fb nie ma nic wspólnego z ideą KOD. Prosiliśmy, żeby przyłączyli się do akcji KOD, ale postanowili forsować swój pomysł".

 

Bartek Maziarz/bp

53%
47%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 25

Karmazynowy Chłopiec

Niedziela, 8 stycznia 2017, 01:11

Bardzo szanuję postawę Jakuba w jego wypowiedziach, widać, że Łysa Śpiewaczka zmieniła jego światopoglądy. Serdeczne pozdrowienia z Karmazynowych Slumsów.

Odpowiedz

traner

Niedziela, 28 sierpnia 2016, 01:32

uesto gurą!!!!

Odpowiedz

Juzew Wons

Piątek, 22 stycznia 2016, 15:43

@Mia23

Jesteś śmieszny... Śmiszni to byli Twoi rodziciele spod Wisły gdy uciekali z wiochy myśląc że awansują społecznie. A Ty wielkomieszczanin z dulskimi kompleksami potrafisz tylko obrażać i siać jadem wokół siebie myśląc że w ten sposób jesteś ponad motłochem... Mały człowieczek z jeszcze mniejszym mózgiem.

Odpowiedz

CXzytelnik

Czwartek, 21 stycznia 2016, 11:54

Miejmy nadzieję, że Policja wykorzysta swoje uprawnienia i mniej będzie kombinatorów oraz oszustów.

Odpowiedz

Pol

Wtorek, 19 stycznia 2016, 15:16

MAMY SIEDMIU WSPANIAŁYCH ..?! HA HA HA

Odpowiedz

Low

Wtorek, 19 stycznia 2016, 14:41

Zrobić listę tych którzy nie przyszli i wyjaśnić dlaczego ?

Odpowiedz

Stan

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 17:55

gdzie mój komentarz ,,,zabolał od prawdy..?!

Odpowiedz

mieszkaniec

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 13:24

Hahahaha obrońcy starego systemu:) Żałosne ludziki z ukrytymi twarzami.

Odpowiedz

mia23

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 13:14

miastem rządzą odgrzewane kotlety i klany rodzinne w radzie miasta typu koprowscy,,,,fantastyczny zespół do bania forsy za grzanie stołków ale nie na zmiany , mozna boki zrywać ,to miasto skazane na zagłade i nic i nikt tego już nie zmieni i wspomnicie moje slowa, dokąd ciemnogród światła nie zobaczy tak będzie po wsze czasy

Odpowiedz

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 07:35

@Mia23 - Rozumiem, że Twoim zdaniem KOD ma być receptą na dobrobyt, oświecenie i rozwój Tarnowa? Ruch zorganizowany przez oderwanych od koryta, który udaje oddolną inicjatywę. Paetia PO + kolesie z SLD i ex. UW rządzą tym miastem od 13 lat i właśnie widać dokąd ono zmierza, masowa emigracja młodych, rynek pracy bez perspektyw i ciągłe afery

Odpowiedz

Mia23

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 06:57

Czytając ten rynsztok jawi sie obraz zapyziałego ciemnogrodu zwanego tarnówkiem....za duze na wies....za male na miasto w doslownym tego slowa znaczeniu....emigracja wewnatrzkrajowa z roku 1975 kiedy to kazdy motłoch meldowało sie na pobyt staly i stawał sie "mieszkancem" nie generalizuje ale wracajac do rynsztoka prezentowanego przez anonimowych debili sadze ze tarnowek tak sie zakudlił w mocherze ze zawsze zostanie ciemnogrodem pomiedzy Krakowem a Rzeszowem wysmiewanym przez turystow cyt.slowa mlodych na rynku....ze smiechem ....Ty to jest to miasto gdzie co uliczka to kosciol heheh a jak wiadomo kosciol to.....ludzie zatem???? Smiszni ludzie w smisznej miescinie ....z malymi wyjatkami....i tak pajacyki chcielibyscie zmany...lepszego jutra tylko siano w glowie

Odpowiedz

Ogi

Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 01:54

Kto to jest Erazmus nieudacznik?

Odpowiedz

Lolek

Niedziela, 17 stycznia 2016, 22:20

Robić zdjęcia i pisać nazwiska .... myślą ze są tacy mocni.... ha ha

Odpowiedz

Roman od psa

Niedziela, 17 stycznia 2016, 19:32

czemu ich mord nie pokazali? Jest tam niejaki Erazmus nieudacznik?

Odpowiedz

wyjazd z tego miasta

Niedziela, 17 stycznia 2016, 19:31

"jest sobota 14:00 niektorzy jeszcze śpią!" HAHAHAHAHHA Jacy imbecyle! Wstyd i żenada! Dno! Może pracuja albo nie chca z wami tam stać... Komitet obrody Dudków

Odpowiedz

tapik

Niedziela, 17 stycznia 2016, 13:53

Niech poczytają książkę :"Raport Rokity " !!!! rozjaśni im się w głowach !!!!!

Odpowiedz

Fotka z Bronkiem

Niedziela, 17 stycznia 2016, 13:02

Jedyny obywatelski ruch jakim był Tarnów Od Nowa - został zarżnięty przez Spółkę Jacek & Jacek. Maska Obrońców Wolności spadła gdy TON zaczął popierać PO. A po Tarnowie Jacki szalały z plakatami PO. Wolność takich obrońców nie potrzebuje. KOD to zakamuflowana bojówka PE

Odpowiedz

Rudawa

Niedziela, 17 stycznia 2016, 11:16

Litwin z polecenia PO rozpracował Tarnów od Nowa wraz z Pilchem, licząc na profity, marszałek Sowa dał posadkę Pilchowi, a Litwin został na lodzie. To zakamuflowany PO-wiec. Ten KOD to zbieranina schizofreników, antyklerykałów, ludzi z depresjami i nierobów.

Odpowiedz

Renata_160

Niedziela, 17 stycznia 2016, 08:36

KOD i jego manifestacje - banda kretynów sterowanych przez grupę cwaniaków !!!

Odpowiedz