|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Wdzięczna matka chce pomóc szpitalowi w Prokocimiu

To będzie okazja, aby pomóc małym pacjentom krakowskiego szpitala w Prokocimiu a przy okazji pobawić się na koncercie. Za niespełna dwa tygodnie odbędzie się w Krakowie impreza pod hasłem "Wielki rock dla małych serc".

Posłuchaj rzecznika placówki, Magdaleny Oberc

Agnieszka Węgrzynek-Owcarz z Mielca z Zuzią


Organizatorką wydarzenia jest matka niespełna rocznej Zuzi, pacjentki szpitala w Prokocimiu. Jej córka urodziła się z poważną wadą serca. Ma tylko jedną komorę. Przeszła dwie skomplikowane operacje. Za rok czeka ją kolejna. Pani Agnieszka, wdzięczna lekarzom, postanowiła pomóc placówce. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na potrzeby oddziału kardiologicznego.

Posłuchaj rozmowy z Agnieszką Węgrzynek-Owcarz



- Nasz szpital cały czas potrzebuje pomocy - przyznaje rzecznik placówki Magdalena Oberc.

Podczas koncertu zaśpiewa Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji programu Voice Of Poland. Impreza odbędzie się 31 lipca w klubie Lizard King.



(Maciej Skowronek/ko)


0%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 12

sfgnhsf

Niedziela, 31 lipca 2016, 20:20

Proszę mnie źle nie zrozumieć, współczuję z powodu choroby i kibicuję aby wszystko skończyło się ok, ale może warto by było poprosić męża, który będąc prezesem firmy wykorzystywał ludzi nie płacąc im należnego wynagrodzenia

Odpowiedz

Arek Asia Zuzia

Piątek, 1 sierpnia 2014, 12:59

rock dla serc

Witaj Agnieszko jesteśmy razem z Wami całym sercem .Piękny gest w stronę szpitala i małych pacjentów

Odpowiedz

Antek

Czwartek, 24 lipca 2014, 11:52

rock dla serc

Dziękuję za piękną inicjatywę. trzymajcie się dwie Dzielne Dziewczyny. Będzie dobrze !!!

Odpowiedz

Nina

Środa, 23 lipca 2014, 20:41

wielki rock dla małch serc

Jest to fantastyczna inicjatywa, podziwiam Cię Agnieszko i tulę do serca Zuzię. Będzie dobrze i Zuzia wyrośnie na dużą śliczną dziewczynkę bo już jest piękna. Pozdrawiam i całuję obie dzielne Dziewczyny

Odpowiedz

zosia i janek

Środa, 23 lipca 2014, 14:06

zuzia

Witaj Agnieszko i Zuziu! Jesteśmy z Wami i podziwiamy Twoja inicjatywe w zorganizowaniu takiego Wielkiego przedsiewziecia ! Wszystko bedzie dobrze! Dobro rodzi Dobro!Buziaczki dla Was!

Odpowiedz

Ona

Wtorek, 22 lipca 2014, 23:25

wielki rock dla malych serc

Podziwiam Panią ! życze duuzo zdrowka dla malutkiej a dla Państwa ogromnej sily:) bedzie wszystko dobrze. Modlitwą jestem z Wami :)

Odpowiedz

mama zuzi

Wtorek, 22 lipca 2014, 11:37

wielki rock dla malych serc

dziekuje wszystkim

Odpowiedz

mama zuzi

Wtorek, 22 lipca 2014, 11:27

wielki rpck dla malych serc

dziekuje wszystkim za wsparcie duchowe i wsparcie inicjatywy ktora sie podjelam czyli koncertem dzieki pomocy macka i iwony i natali oraz fundacji oraz sponsorow moglo by do tego nie dojsc.wielka role zagra w tym przeciewzieciu zespol mateusza . wiec piekne podziekowania.

Odpowiedz

Bozena P.

Poniedziałek, 21 lipca 2014, 17:36

Wielki rock dla malych serc

Agnieszko Kochanie podziwiam Cie,wspaniala inicjatywa wszystko bedzie dobrze. Nasze serca i modlitwy sa z Wami.

Odpowiedz

Sensei

Poniedziałek, 21 lipca 2014, 13:39

Prokocim

Mam nadzieje ze bedziemy w stanie ratowac wszystkie dzieci - z taka sama wada serca urodzilo sie dziecko moich znajomych, obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii w tym wlasnie szpitalu na Prokocimiu i ten artykul sprawil ze pojawilo sie swiatelko nadzieji ktorego im brakowalo.

Odpowiedz

paula

Niedziela, 20 lipca 2014, 21:16

:)

Wszystko będzie dobrze! Jestście takie dzielne! Pozdrawiam Cię Agnieszko i całuję Zuzię! :)

Odpowiedz