|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Słuchaj i wygrywaj!

Tylko w Radiu Kraków codziennie do wygrania nowoczesne, kolorowe i stylowe radia cyfrowe Retro Mini!

Paulina Bisztyga, szefowa OFF Radia, fot. Andrzej Pilichowski Ragno

Kolorowe i designerskie, nowoczesne i stylowe, cyfrowe radia Retro Mini teraz do wygrania w „Muzycznej zmianie” Radia Kraków! Od poniedziałku do piątku, między 12.00 a 13.00 codziennie rozdawać będziemy jedno wyjątkowe, kolorowe, cyfrowe Retro Mini. Weź udział w konkursie, wygrywaj i słuchaj Radia Kraków i OFF Radia Kraków w doskonałej cyfrowej jakości!

Jak zdobyć cyfrowe Retro Mini?

Codziennie w „Muzycznej zmianie” Radia Kraków padnie jedno pytanie. A zadawać je będą dziennikarze OFF Radia Kraków - pierwszego cyfrowego i najbardziej off-owego radia w mieście. Odpowiedzi oceni Paweł Sołtysik – gospodarz „Muzycznej zmiany”, który codziennie wybraną przez siebie odpowiedź nagrodzi cyfrowym radiem Retro Mini. Rozstrzygnięcie konkursu codziennie przed godz. 13.00. A codziennie tuż po 12.00 na www.radiokrakow.pl będzie można podglądnąć, jaki kolor Retro Mini wygrac będzie można w konkursie.

 

Nowy wymiar radia – co może cyfrowe Retro Mini?

Retro Mini to nowoczesna technologia i krystaliczne brzmienie opakowane w stylistykę retro. Stworzone w Wielkiej Brytanii Retro Mini ma wiele dodatkowych możliwości, których nie znajdziesz w swoim analogowym radioodbiorniku. Wyposażone jest w opcje DAB i DAB+, dwa standardy nadawania cyfrowego, co oznacza, że można na nim słuchać radia cyfrowego z całej Europy. Jeśli jednak masz ochotę posłuchać własnej muzyki, dzięki funkcji Bluetooth możesz słuchać muzyki z dowolnych inteligentnych urządzeń lub podłączyć je bezpośrednio do Retro Mini. Przede wszystkim dzięki Retro Mini słuchać będziesz mógł cyfrowego OFF Radia Kraków a w cyfrowej jakości również Radia Kraków

 

Nowy wymiar radia – OFF Radio Kraków

OFF Radio Kraków to pierwszy w Krakowie radiowy kanał cyfrowy i najbardziej OFFowe radio w mieście. Nadaje od 26 stycznia 2015 r. na multipleksie DAB + . Siłą OFF-a są przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą. Są dj-ami, organizatorami imprez, dużych festiwali, aktywistami organizacji pozarządowych. To fascynaci, maniacy, entuzjaści i pasjonaci - słowem prawdziwi radiowi fanatycy. Trzymają rękę na pulsie miasta, nie przepuszczą żadnej nowości, wyszukują, sprawdzają, testują i recenzują. Informacje, które gdzie indziej ukazują się jako offowe, w OFF-ie są głównym nurtem. OFF to też wyjątkowa muzyka, jaką trudno znaleźć w całym eterze. Tutaj winyle z lat 60. odbijają się nowym echem, a syntezatory maltretowane są elektroniką. Dźwięki grane w OFF Radiu Kraków nie mieszczą się
w żadnym z radiowych formatów.

Wszystko o DAB+

OFF Radia Kraków słuchać można w doskonałej cyfrowej jakości w radioodbiornikach DAB+ oraz przez Internet na off.radiokrakow.pl, za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Radia Kraków, a w wybranych rejonach Krakowa również w sieci telewizji kablowej T-MONT.


Radia Retro Mini można kupić tutaj i w sklepach Tesco.


Nagrodzeni na antenie Radia Kraków: 

Filip Słowik

Grzegorz Wilk

Lesław Wabik

Monika Hyla

Marcin Karkowski

Ryszard Glonek

Anna Kasprzyk

Jacek Bendke 

Krzysztof  Kunicki 

Andrzej Łogożny 

Łukasz Ścibor

Anna Sajdak

Elżbieta Kajmowicz- Serwińska

Katarzyna Wilk

 

Nagrodzeni na antenie Off Radia:

Daniel Stach 

Paweł Tyrała

Maja Wieser 

Robert Powroźnik 

 

 

67%
33%