Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Niebezpieczny poranek na drogach pod Tarnowem

Dwóch strażaków z Tarnowa zostało niegroźnie rannych w wypadku w Zalasowej pod Tarnowem. Jechali wozem specjalistycznym ratownictwa technicznego do wypadku. Na śliskiej nawierzchni samochód strażacki wpadł do rowu.

fot: fb - tarnow 112.pl

Jeden ze strażaków po uderzeniu w głowę był przez chwilę nieprzytomny. Z ogólnymi potłuczeniami został odwieziony do szpitala - podobnie jak drugi strażak, który jechał wozem specjalistycznym ratownictwa technicznego i uczestniczył w tym zdarzeniu. Droga w Zalasowej jest zablokowana.

Strażacy, którzy uczestniczyli w wypadku jechali do Woli Lubeckiej, gdzie po godzinie 6 karetka transportu medycznego wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Jechał nią tylko kierowca, który został odwieziony do szpitala.

 

B. Maziarz/bp

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię