Radio Kraków

Światowe Dni Młodzieży

Gdzie Światowe Dni Młodzieży? Spór o miejsce

  • date_range 2013-08-14
W 2016 roku Kraków będzie organizatorem Światowych Dni Młodzieży. Treaz jednak rozpoczął się spór w Krakowie, gdzie miałyby się odbywać. Możliwości jest kilka, prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski podaje niezastąpione Błonia, które już kilka razy gościły wiernych. Są jednak przeciwnicy takiego rozwiązania, uważając, że jest to zbyt mała przestrzeń i jako alternatywę podają Błonia 2.0. Dziś w rozmowie dla Radia Kraków Wojciech Kozak, wicemarszałek Małopolski z PSL podał za idealne miejsce Pobiednik.

J. Lassota: Dni Młodzieży są szansą na inwestycje

  • date_range 2013-07-29
Według porannego gościa Radia Kraków, Józefa Lassoty, posła Platformy Obywatelskiej i byłego prezydenta Krakowa, Światowe Dni Młodzieży są szansą na dokończenie północnej obwodnicy Krakowa i przebudowę trasy wylotowej na Warszawę.

Kolejne Światowe Dni Młodzieży w Krakowie!

  • date_range 2013-07-28
Kraków na nowo staje się miastem młodości - tak decyzję papieża Franciszka o wizycie w Polsce na kolejnych Światowych Dniach Młodzieży skomentował kardynał Stanisław Dziwisz.

"Liczę na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie"

  • date_range 2013-03-15
"Mam nadzieję, że Dni Młodzieży w 2015 roku odbędą się w Krakowie" - mówił poranny gość Radia Kraków, krakowski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Adamczyk.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię