Rywalizacja sportowa połączona z licznymi atrakcjami dla uczestników i dzieci pozwoliła spędzić sobotni dzień we wspaniałej atmosferze. Na gości czekały strefy: maluszka, warsztaty dla dzieci, zamek dmuchany, fizjoterapeuta, masaże, porady kosmetyczno-wizażowe oraz inne atrakcje, które przyciągnęły setki zainteresowanych.

O godzinie 9.00 pierwsze drużyny stanęły do rywalizacji grupowej, która wyłoniła 8 drużyn etapu pucharowego. Po kilkugodzinnych zmaganiach poznaliśmy trzy najlepsze zespoły turnieju.

“Wspaniale było obserwować emocje, radość i zaangażowanie zawodników, którzy do samego końca dawali z siebie wszystko. Pomagał im głośny doping rodzin i współpracowników, który szczelnie wypełniał halę.” - mówi organiztor Grzegorz Ludwin.

Pierwsze miejsce zajęła firma Capgemini Polska, która w całym turnieju nie przegrała ani jednego seta. To zwycięstwo dało drużynie przywilej wybrania jednej z trzech organizacji, której Organizator przekaże kwotę 5000 złotych. Po krótkiej naradzie drużyna zdecydowała wesprzeć Fundację Anny Dymnej “Mimo Wszystko”.

Po zaciętym finale, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Columbus Energy. Drużyna zdecydowała by wsparcie finansowe w wysokości 3000 złotych trafiło do Fundacji Ewy Błaszczyk “AKOGO”, której przedstawiciele przyjechali do nas aż z Warszawy, aby osobiście odebrać symboliczny czek.

inf. prasowa