- A
- A
- A
Andraż Kirm odchodzi z Wisły Kraków
Wisła Kraków podpisała z holenderskim klubem FC Groningen umowę dotyczącą transferu Andraża Kirma. Nie będzie to wypożyczenie, jak pierwotnie planowano, a transfer definitywny piłkarza.Wisła Kraków podpisała z holenderskim klubem FC Groningen umowę dotyczącą transferu Andraża Kirma. Nie będzie to wypożyczenie, jak pierwotnie planowano, a transfer definitywny piłkarza.
Andraż Kirm przyszedł do Wisły latem 2009 roku. Debiutował 15 lipca 2009 roku w meczu z Levadią Tallin. W barwach Białej Gwiazdy rozegrał 109 oficjalnych meczów, w których strzelił 17 bramek i zaliczył 14 asyst. Nieoficjalnie mówi się, że Wisła na transferze Kirma zarobi 300 tys. euro.
Trenerem holenderskiego zespołu jest Robert Maaskant, który od sierpnia 2010 roku do listopada 2011 był szkoleniowcem krakowskiej Wisły.
KN
Trenerem holenderskiego zespołu jest Robert Maaskant, który od sierpnia 2010 roku do listopada 2011 był szkoleniowcem krakowskiej Wisły.
KN
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:41
Między podziałami a polityką. Jaki powinien być nowy papież?
-
20:05
Tragedia na UW. Nie żyje jedna osoba, zatrzymano sprawcę
-
18:52
"To nie jest miejsce na kolejny budynek". Mieszkańcy Nowego Sącza kontra deweloper
-
16:49
Maj pachnie muzyką – pięć koncertów, na których trzeba być
-
16:29
W Trzebini runął 120-metrowy komin ciepłowni. "To nowe otwarcie dla regionu"
-
15:57
W puli 150 mieszkań, które trzeba sobie odświeżyć. Kraków startuje z kolejną edycją "Mieszkania za remont"
-
15:27
Choć odchodzimy od Kościoła chętnie oglądamy Watykan w filmach. Konklawe w popkulturze
-
15:22
Wyjechał z Polski i podbił Hollywood. Max Factor stworzył kosmetyczne imperium
-
14:45
Co warto wiedzieć o giełdzie Binance? Odpowiadamy
-
14:43
36-latek zatrzymany przez "łowców pedofili" usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i... wyszedł na wolność
-
14:34
Jak dobrać idealne perfumy Męskie - przewodnik dla każdego mężczyzny
-
13:10
Składka zdrowotna dzieli polityków. „Małe firmy potrzebują oddechu, ale to wymaga namysłu”
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze