Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Anna Dworakowska: Wciąż możemy liczyć tylko na wiatr. Wymiana kopciuchów idzie bardzo wolno

"Sprawdź, czym oddychasz...i zmień to" - to hasło kolejnej antysmogowej akcji Radia Kraków, Polskiego Alarmu Smogowego i samorządu województwa. Jak co roku, na przełomie jesieni i zimy badamy jakość powietrza w wybranych małopolskich gminach. Na początek podkrakowskie Krzeszowice i Kęty koło Oświęcimia. Pyłomierze będą badały tam jakość powietrza od piątku. A nasi reporterzy będą sprawdzać, jak samorządy radzą sobie ze smogiem. Będzie też sporo informacji o tym, jak pomóc w walce o czyste powietrze. O szczegółach tegorocznej akcji Piotr Jędrzejewski rozmawiał z Anną Dworakowską z Polskiego Alarmu Smogowego.

Fot. RK

Organizatorzy akcji:

 

Partner główny:

 

 

Akcja prowadzona we współpracy z gminami: Kęty, Krzeszowice, Kalwaria Zebrzydowska, Maków Podhalański, Rzepiennik Strzyżewski i Myślenice.

Tematy:
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię