Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Teatr Nowy Proxima świętuje jubileusz 15.lecia

Na początek premiera. „Sex, dragi i apetyt na destrukcje, czyli bardzo intymna biografia Guns N’ Roses” Sławomira Chwastowskiego to spowiedź Stevena Adlera (w tej roli Tomasz Schimscheiner), perkusisty legendarnej grupy Guns N’ Roses”, podczas której muzyk w bezceremonialny sposób rozprawia się z życiem gwiazd amerykańskiej sceny muzycznej. Spędzając czas w Tajlandii na przymusowym detoksie, opowiada o podbojach i przygodach seksualnych frontmena grupy i gitarzysty. W spektaklu w reżyserii Piotra Siekluckiego (wcielającego się również w postać Ozzy’ego Osbourne’a) występują również Joanna Falkowska oraz gość specjalny: Marek Sierocki.

plakat do spektaklu

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię