Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

W audycji "Przed hejnałem": moda jest także dla dojrzałych kobiet

Dzisiejsi goście audycji "Przed hejnałem" pokazują, że kobieta po czterdziestce też może czerpać z życia pełnymi garściami, rozwijać pasje i bawić się modą.

Małgorzata Trębacz-Piotrowska i Grażyna Naszkiewicz-Smukalska, dojrzałe blogerki modowe

Posłuchaj rozmowy Sylwii Paszkowskiej z jej gośćmi

"Znaleźć męża po czterdziestce jest równie prawdopodobne jak zginąć w katastrofie lotniczej, a po pięćdziesiątce stajemy się niewidzialne" -  mówi popularny przesąd. Niewidzialne dla świata i dla siebie samych. Przestajemy przyciągać męskie spojrzenia, słyszeć komplementy, a nasza szafa często zamienia się w składzik nijakich ubrań o nieokreślonym kolorze i fasonie.

Może jednak stać się zupełnie inaczej - świadome swego ciała i kobiecości, pozbawione licznych obowiązków domowych, spełnione zawodowo, możemy zacząć rozkwitać. Iść na przekór obyczajowości, która w  Polsce dojrzałe kobiety postrzega jak babcie, a sklepy, zwłaszcza tzw. sieciówki, wypełnione są ubraniami wyłącznie dla młodych i zgrabnych.

O modzie dla dojrzałych kobiet i o ekstrawagancji, której nie trzeba się bać porozmawiamy dziś w programie Przed hejnałem. A gośćmi programu po godzinie 10.00 będą dojrzałe blogerki modowe: Grażyna Naszkiewicz-Smukalska, dyrygentka chóru, Małgorzata Trębacz-Piotrowska, pani inżynier oraz dr Jerzy Gaweł, Dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych.

 

 

Dojrzałe blogerki modowe
Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię