Radio Kraków
  • A
  • A
  • A
share

O Wyspiańskim, Detektywie Blomkviście, planowaniu i zadziwiającym życiu

Czy małym dzieciom potrzebna jest wiedza o planowaniu? Przekonacie się o tym słuchając rozmowy z Beatą Ostrowicką i czytając książkę "O Lence, Antku i planowaniu" z ilustracjami Kasi Kołodziej (Nasza Księgarnia). To trochę też opowieść o marzeniach i o tym jak pokonywać przeszkody w ich realizowaniu.

W Alfabecie zapraszamy Was też do Krakowa na spacer śladami Stanisława Wyspiańskiego. Katarzyna Maziarz napisała a Małgorzata Zając narysowała książkę pt. "Trochębajki o Stanislawie Wyspiańskim" (Muzeum Narodowe w Krakowie).

Mamy też propozycję dla młodych naukowców. "Zadziwiające życie. Dlaczego każdy nas jest wszechświatem" to mnóstwo ciekawych informacji i odpowiedzi na pytania, które stawiają często dzieci, a dorośli nie bardzo potrafią odpowiedzieć. Wydawnictwo Art.Egmont, Musha Maynerick Blaise, tłumaczenie Anna Klingofer-Szostakowska.

W cyklu do słuchania prawdziwy rarytas. Trzy audiobooki o Detektywie Blomkviście zebrane w pakiet! Mamy ten wyjątkowy prezent od wydawnictwa Jugoffska. . Mały Kalle chce być detektywem. Marzy o wielkich kryminalnych aferach, strzelaninach i pościgach za groźnymi przestępcami. Czyta Edyta Jugowska.

 

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię