- A
- A
- A
Wernisaż wystawy Klubu Malarzy ZPAP OK, wpisującej się w „3. Krakowskie Spotkania Artystyczne 2022 – TERYTORIA”
Na wystawie prezentowany będzie obszerny przegląd twórczości artystów mieszkających i tworzących w Krakowie lub zawodowo z nim związanych. Podobnie jak w poprzednich edycjach, Spotkania Artystyczne zasięgiem swym obejmą cały Kraków, poprzez organizację licznych pokazów w postaci wystaw głównych przygotowanych przez Zarząd Okręgu i 36 wystaw towarzyszących odbywających się w instytucjach kultury, galeriach stowarzyszeń twórczych i w prywatnych galeriach sztuki współczesnej. Wystawy towarzyszące, trwające od początku kwietnia do końca sierpnia, prezentowane są w 22 krakowskich instytucjach. W organizację tego swoistego przeglądu krakowskiej sztuki plastycznej po raz kolejny włączył się również Klub Malarzy ZPAP OK, prezentując przygotowaną przez siebie wystawę – najpierw w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, a następnie w Dworze Czeczów filii Centrum Kultury Podgórza. Wystawa, złożona z prac 34 artystów zrzeszonych w ZPAP OK, ukazuje ich najnowsze prace malarskie, o różnorodnej technice, tematyce i ekspresji.
Adres
Opracowanie:
Wioleta Rapacz
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
20:09
W święta parkowanie w krakowskim OPP będzie darmowe
-
19:04
Wieczysta w meczu z ŁKS chce wrócić do zwycięskiej passy. TRANSMISJA
-
18:10
Kraków. Samochód uderzył w stoisko ze zniczami, ranny jest młody mężczyzna
-
17:53
A w Kościelisku - konkursowe koszyczkowanie!
-
17:19
W Zabrzu Śmigus Dyngus dla Cracovii
-
17:18
W Kościelisku dzieci przygotowały koszyczki, a potem stanęły do konkursu na... tradycyjny koszyczek
-
16:07
Kolorowe pająki zdobią domy na Wielkanoc. Wraca urocza i ekologiczna tradycja
-
15:18
Co było w koszyczku? Święcenie pokarmów w Nowym Sączu
-
15:12
Groby Pańskie w Sądeckich kościołach
-
14:13
Święcenie pokarmów na Rynku Głównym. Tłumy wiernych i wyjątkowa atmosfera
-
14:08
Sądecka Wielkanoc: Tradycja święcenia pokarmów w parafii Św. Ducha
-
12:46
Wielkanocne święcenie pokarmów na Rynku w Krakowie. To już prawdziwa tradycja
-
12:34
Wielkanocne koszyczki w Tarnowie. Zobacz zdjęcia
-
12:04
Problemy na A4. Tworzą się korki
-
11:32
Święconka 212 metrów pod ziemią. Setki osób w kopalni soli w Bochni
-
10:10
Zwierzęcy "post" , czyli czy bywa , że nie są glodne?
-
10:03
Dorota Majkowska-Szajer - Wielkanocne zwyczaje... nie tylko w Małopolsce
-
08:46
Ekstraklasa piłkarska - trener Cracovii: zagramy z bardzo dobrą drużyną. Transmisja.
-
08:01
Nie bój się jajek na święta. Ekspertka obala mit o cholesterolu
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze