- A
- A
- A
Uwaga kierowcy! Na małopolskich drogach wypadek za wypadkiem
Przez godzinę A4 zablokowana była w obu kierunkach na wysokości węzła Tarnów Centrum - na 512 km. Doszło tam do karambolu 5 samochodów osobowych i busa - 10 osób zostało rannych, dwie były reanimowane. Ok. godz. 12. 15 odblokowano pas w stronę Rzeszowa, przed 14 pas w kierunku Krakowa.Pojazdami podróżowało łącznie 20 osób. Dziesięć osób jest poszkodowanych, w tym dwie poważnie. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitali. Z nieoficjalnych informacji wynika, że samochód jadący w stronę Rzeszowa zjechał na pas zieleni, spod kół wyleciał kamień, który uderzył w samochód jadący prawidłowo w stronę stolicy Małopolski. Pojazd zatrzymał się, a kolejne nie wyhamowały i zderzyły się.
A4 w strone Krakowa od Rzeszowa zablokowana co majmniej do 14 @RadioKrakow pic.twitter.com/o3ltmkfqTo
— Marcin Golec (@MarcinKudlatyGo) 26 sierpnia 2018
W Gaju na zakopiance samochód uderzył w bariery. Zablokowany był prawy pas ruchu w kierunku Myślenic.
Do wypadku doszło też na drodze wojewódzkiej nr 937 w miejscowości Zebrzydowice w powiecie wadowickim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby są ranne. Droga była też całkowicie zablokowana.
Kolejny wypadek był w Babicach na drodze z Tych do Oświęcimia . W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiały dwie osoby. Nieprzejezdna była droga powiatowa w miejscowości Olszanie w powiecie nowosądeckim. Tam również zderzyły się dwa samochody osobowe.
Utrudnienia na zakopiance. Ogromny korek utworzył się tuż przy wyjeździe ze stolicy Podhala w kierunku Nowego Targu. W cierpliwość muszą uzbroić się też jadący autostradową obwodnicą Krakowa w stronę Katowic. Między węzłami Kraków Południe i Tynieckim 10-kilometrowy korek.
RK/bp
Komentarze (0)
Najnowsze
-
22:15
Silny wstrząs w powiecie chrzanowskim. Trzęsły się domy
-
22:01
Linoskoczek. Biografia duchowa ks. Jana Kaczkowskiego
-
21:31
Baśnie dla dorosłych w dźwięku 360°. Jak powstało słuchowisko „Grimmersive”
-
19:55
Nie tylko wypożyczanie książek. Co oferują współczesne biblioteki
-
19:23
Dobre wieści z obozu Wisły Kraków: urazy Dudy i Ertlthalera nie są groźne
-
18:45
Kapitan Cracovii... odchodzi do Wieczystej!
-
18:45
Pożar w Trzebini. Płonęła hala magazynowa
-
17:03
Samorządy z ziemi olkuskiej alarmują: sytuacja kryzysowa przez podnoszące się wody gruntowe
-
16:52
Uzależniony od Magórki i Zasypnicy...
-
16:41
Ogólnodostępność pod lupą. Kraków zmienia regulamin budżetu obywatelskiego
-
16:20
Czy komercjalizacja uratuje publiczne szpitale? Prof. Sowada: "To nie zastąpi reformy"
-
16:04
Sąd Najwyższy: winny śmierci kobiety z Borzęcina nie wyjdzie z więzienia
-
15:56
"Kolędy do Nieba" i 60-lecie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze