Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Zaginiony mężczyzna odnaleziony przy hodowli marihuany

To były wyjątkowo zaskakujące poszukiwania - tarnowscy stróże prawa przez kilka godzin przeczesywali lasy w okolicach Dąbrówki Szczepanowskiej, Szczepanowic oraz Janowic w poszukiwaniu 37-letniego mężczyzny. Kilka godzin wcześniej jego rodzina zgłosiła jego zaginięcie, objawiając się, że mężczyzna może targnąć się na własne życie.

Fot. tarnowska policja

W trakcie poszukiwań udało się odnaleźć 37-latka w pobliskim lesie - policjanci byli bardzo zaskoczeni kiedy okazało się, że mężczyzna wybrał się tam by zadbać o swoją nielegalną hodowlę...

"Mężczyzna poszedł podlać swoje roślinki - marihuanę, którą uprawiał właśnie w lesie i która miała zginąć między innymi roślinami, które sobie tam rosły. Tych krzaków w sumie policjanci odnaleźli 66 sztuk. Były przez niego hodowane, zasiane i generalnie uprawiane" - relacjonuje Paweł Klimek z tarnowskiej policji. 

Teraz 37-latek odpowie przed tarnowskim sądem za przestępstwo, które zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
Autor:
Agnieszka Wrońska-Bęben

Opracowanie:
Łukasz Konatowicz

Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię