- A
- A
- A
Tarnów: 700 ton węgla dla potrzebujących
Tarnowski MOPS przekazał siedmiuset rodzinom węgiel na opał. Potrzebujący, którzy jeszcze nie otrzymali pomocy mogą się nadal zgłaszać.Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie przekazał 741 potrzebującym rodzinom węgiel na opał. Ośrodek wydał na zakup i dostarczenie 700 ton węgla prawie pół miliona złotych. Ośrodek informuje, że po pomoc można się jeszcze zgłaszać w siedzibach tarnowskiego MOPS-u przy ulicy Goldhammera, Granicznej czy też alei Matki Bożej Fatimskiej.
Tegoroczna zima będzie też łatwiejsza dla bezdomnych. Znajdą oni miejsce w nowym Domu dla Bezdomnych Mężczyzn Caritas przy ulicy Prostopadłej. Jest tam także miejsce dla kobiet – które, do tej pory trzeba było przewozić do Tuchowa.
Bartłomiej Maziarz
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
10:41
Ingres kardynała Grzegorza Rysia na urząd metropolity krakowskiego
-
10:06
Czy wolno tak strzelać? Zwierzęta i fajerwerki!
-
09:47
Kardynał Grzegorz Ryś objął urząd arcybiskupa metropolity krakowskiego. Relacja
-
09:41
PŚ w skokach - w sobotę dwa konkursy w Engelbergu
-
09:09
Mandaty za nielegalny wjazd do strefy czystego transportu w Krakowie. Co trzeba wiedzieć?
-
08:30
Nowy Sącz: Po raz pierwszy w historii miasta wydatki przekraczające miliard złotych
-
08:18
„Pociąg do Zakopanego”. Wyjątkowa wystawa DESA Unicum po raz pierwszy w Zakopanem
-
07:58
Niecodzienne zderzenie pociągu z samochodem osobowym w Tarnowie
-
07:44
IMGW: Pochmurny i mglisty weekend; od poniedziałku ochłodzenie
-
21:55
Kraków Airport: przekierowane loty z powodu mgły
-
19:56
Kardynał Ryś przejmuje „pole minowe”. Co zostawił po sobie abp Jędraszewski?
-
19:40
Ewa Lipska z odznaką "Honoris Gratia"
-
18:57
Pożar w restauracji na Krupówkach. Dwie osoby w szpitalu
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze