- A
- A
- A
Nocne zwiedzanie Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach śladem nietoperza
To będzie nietypowe nocne zwiedzenie Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach. Pora została wybrana nieprzypadkowo. Będzie to niezwykły spacer śladem nietoperza wokół skał, które swoim kształtem przypominają... postacie i zwierzęta."Będzie mówić o nietoperzach i jednocześnie zwiedzać Skamieniałe Miasto. Pojawi się też czarownica... Żeby dobrze i prawdziwie zwiedzić to miasto, trzeba tu się wybrać nocą" - mówi Radiu Kraków Piotr Firlej.
Początek nocnego zwiedzenia w nocy z czwartku na piątek, pół godziny po północy. Spacer zakończy się nietypowo, bo widokiem wschodu słońca z wieży w Bruśniku około godziny 4:44. Organizatorzy proszą o zabranie latarek, a osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych.
Nocne zwiedzenia Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach jest organizowane w ramach programu Life Podkowiec +.
(Bartek Maziarz/ew)
Obserwuj autora na Twitterze:
Komentarze (0)
Najnowsze
-
06:21
Środa zapowiada się deszczowo praktycznie w całej Małopolsce
-
06:02
Deweloper z Zakopanego dostanie karę za nielegalną wycinkę drzew, ale najpierw... musi ją dokończyć
-
06:01
Aktualności komunikacyjne Radia Kraków 14.05
-
22:30
Bezsens ma sens - dr Roman Solecki
-
19:09
Rafał Trzaskowski w Krakowie: „Najważniejsza jest uczciwość”
-
18:49
Magdalena Biejat: Aborcja to nie tabu. Nigdy nie będę się wstydzić walki o prawa kobiet
-
18:13
„Nie po to, by wygrać – tylko, by nie przegrać” - politolog o ostatniej debacie prezydenckiej
-
17:49
Rafał Trzaskowski: zależy mi na poprawie warunków pracy nauczycieli
-
16:00
Dyspozytornia medyczna w Tarnowie zostaje
-
10:10
"Słodkie życie". Co widać w oku ryby?
-
10:00
„Słodkie życie” w oku ryby. Co opowiedział nam Fellini?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze