- A
- A
- A
Vladimir Boljević: Czarnogóra wygra z Polską
Urodził się w Czarnogórze obecnie gra w Krakowie. Piłkarz Cracovii Vladimir Boliević nie ukrywa, że dla jego kraju będzie to bardzo ważny wieczór. Na stadionie Narodowym w Warszawie w meczu eliminacji mistrzostw świata Polska zagra właśnie z Czarnogórą.Dla biało-czerwonych to spotkanie ostatniej szansy. Rywali ewentualne zwycięstwo przybliży do mundialu. Zawodnik Pasów nie ma wątpliwości, że w jego kraju to będzie bardzo gorący wieczór. Boljević, mimo tego, że od kilku sezonów gra w „Pasach” nie ma wątpliwości, że będzie kibicował swoim rodakom.
Zapis rozmowy Kuby Nizińskiego z Vladimirem Boljeviciem, piłkarzem Cracovii.
Jak się czujesz przed meczem reprezentacji?
- Będę kibicował Czarnogórze i sądzę, że wygramy ten mecz. Stać nas na to. Jak wygramy to mamy 80% szans na pierwsze lub drugie miejsce.
Wiesz, że się teraz narażasz?
- Wiem.
Jaki jest sposób na Czarnogórę?
- Czytałem sporo na ten temat i myślę, że będą chcieli grać od tyłu. Będą starali się nie stracić bramki.
Czyli są wystraszeni?
- Nie. Chcą spokojnie zacząć mecz i utrzymać się przy piłce.
Z jakimi piłkarzami reprezentacji grałeś?
- Grałem z trzeba zawodnikami, ale oni siedzą na ławce rezerwowych. Przeciwko Joveticiowi grałem w juniorach. Ta reprezentacja bazuje na indywidualnościach. Chcą grać krótką piłką.
Teraz w czarnogórskich mediach jesteś ekspertem od polskiej piłki?
- Tak. Cały czas dzwonią i pytają co tam i jaka jest atmosfera.
Co mówiłeś o naszej reprezentacji?
- Dużo dobrego. Podobał mi się mecz z Danią. Zwracałem uwagę na Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i Klicha.
Jaki to będzie wieczór w Czarnogórze? Wszyscy oglądają mecze?
- Tak. Idą na rynek i oglądają. Tam się żyje piłką nożną.
Koledzy z Cracovii chcieli się zakładać z Tobą o wynik meczu?
- Tak. Dawid Nowak chciał przed treningiem. Twierdził, że Polska wygra.
To jaki obstawiasz wynik?
- 2-1 dla Czarnogóry.
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
16:06
Seria wypadków w Małopolsce. Duże utrudnienia
-
15:25
Budowa metra w Krakowie dopiero za 20 lat? Stanisław Kracik: 2030 rok był nierealny
-
14:45
Krakowski Festiwal Komiksu w nowej odsłonie
-
14:16
Fundacja Akcja dla Dzikich Zwierząt świętuje 13 lat i zaprasza na "Dziki Fest"
-
14:10
Wybrzuszone szyny, złamane pantografy. Utrudnienia dla pasażerów
-
13:52
Lato daje popalić!
-
13:31
Sinéad O’Connor i Kora w zwierciadle Katarzyny Chlebny
-
13:25
Pobicie pacjenta w krakowskim szpitalu. Dwóch ochroniarzy odsuniętych od pracy
-
12:24
Skąd bierze się niechęć do Ukraińców? Badanie pokazuje, że Wołyń to tylko część problemu
-
12:21
Fala upałów pokrzyżowała plany. MPK przekłada paradę historycznych tramwajów
-
12:00
Pętla zadłużenia to nie wyrok - rozmowa z ekspertką finansową
-
11:25
Serial "Bait". Kto może zostać Jamesem Bondem?
-
11:19
Burmistrz Zakopanego z wotum zaufania, porażka Prokuratury i niebezpieczne manewry na Zakopiance. Głosuj na Wyczyn i Blamaż Tygodnia
-
11:19
Drewniana komoda do salonu – jak wybrać mebel, który przetrwa pokolenia? Poradnik eksperta
-
11:13
Słuchacz Radia Kraków sfotografował nietypową tablicę rejestracyjną. Za takie zmiany grozi mandat
-
10:46
Grupa handlująca narkotykami rozbita. Zatrzymano 7 osób, zabezpieczono ponad 80 kg środków odurzających
-
09:58
Wakacje w krakowskiej komunikacji. Zmiany w rozkładach i więcej kursów na lotnisko
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 2. - Powojenny Kraków leczy rany
-
15:05
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze