Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju w Pekinie. W stolicy Chin Polka bez problemów pokonała w dwóch setach 6-0, 6-2. Kolejna rywalką Krakowianki będzie dobra znajoma - Angelika Kerber. Obie zawodniczki kilka dni temu spotkały sie w ćwierćfinale. W stolicy japonii lepsza była Niemka, która jest dziewiątą rakieta swiata. To teraz czas na rewanż. A mecz rozegrany zostanie jutro.

6-2 KONIEC MECZU. Radwańska w ćwierćfinale.

40:30 i juz prawie koniec! Piłka meczowa!

30:30 piękna wymiana. wygrana przez Słowenkę.

30:15 Agnieszka coraz bliżej cwiercfinału.

15:15

0:15 pierwsza piłka dla Słowenik. Spokojnie.

5-2 Z kłopotami, ale Radwańska wygrywa gema.

40:40 genialna wymiana. Radwańska miała skończyć i uderzyła w aut!

40:30 jeszcze się poderwała.

40:0 Słowenka bez ochoty na gre.

30:0 Błąd rywalki. Słowenka w siatkę.

15:0 Polka bardzo spokojnie. Agnieszka na zagrywce.

4-2 kolejne przełamanie Agnieszki Radwańskiej. Gem bez historii.

3-2 prowadzenie najlepszej polskiej tenisitki. Chyba wszystko wróciło do normy.

40:40 Słowenka cały czas jest w grze.

30-15 spokojna gra Agnieszki.

2-2 to mamy remis. I teraz cztery gemy i po meczu:)

40:40 błąd własny rywalki

15:40 jest niebezpiecznie.

0:30 Chyba kłopoty ma Polka.

1-2 Słowenka chyba sie odblokowała. Rywalka wygrała gema przy podaniu Agnieszki i prowadzi w drugim secie.

40:40

30:40 kłopot Radwańskiej. Czyżby pierwsze prowadzenie w secie Słowenki?

30:30 co się dzieje...?

30:0 kolejna piłka dla naszej tenisitki. Brawo!!!

15:0 podanie Radwańskiej.

1-1 pierwszy dzisiaj gem wygrany przez Słowenkę. W ostatniej piłce rywalka wyczuła Polkę.

40:40 rywalka za linię boczną. To wraca wszystko do normy.

30:40 świetne zagranie Radwańskie. Czy Polka odda tego gema?

15:40 Radwańska przegrywa choć to dzisiaj nie zdarzyło się za często.

1-0 pierwszy gem dla Polski.

40:30 Agniezka Radwańska cały mecz chyba chce szybko skończyć. Przypomne rywalką następną może być Niemka polskiego pochodzenia Angelika Kerber.

I set dala Radwańskiej.

6-0 i po pierwszy secie. Polka do zwycięstw potrzebowała 38 minut.

40:40 piłka setowa dla Agnieszki

15:15 Agnieszka Radwańska bardzo spokojnie.

5-0 I w tym secie chyba już wszystko jasne.

15:0 Dobry początek.

4-0 Agnieszka Radwańska znowu przełamała rywalkę. Krakowinak kontroluje wydarzenia na korcie.

40:30 bardzo ładne zagranie Słowenik. Radwańska zmuszona do bronienia.

40:15 Agnieszka już prowadzi. Polka chyba chce w tym meczu starcic jak najmniej sił.

3-0 Słowenka w siatkę. Agnieszka w pierwszym secie prowadzi juz 3-0.

Przewaga Radwańskiej.

40:40 Świetna odpowiedź rywalki.

40:30 gramy dalej. Fantastyczne zagranie Radwańskiej tuż za siatke. Słoweka zrobiła tylko krok i wiedziałe, że nie dojdzie do tego uderzenia.

Rywalka ma problemy z palcem prawej dłoni. Agnieszka cały czas się biega po korcie.

15:15 uraz Słowenik. Rywalka prosi o pomoc medyczna.

2-0 Mamy przełamanie. Agnieszka przejmuje kontrole nad meczem. Krakowianka prowadzi już 2-0 w pierwszym secie.

40:30 Agnieszka nie wykorzystała pierwszej szansy na przełamanie.

40:15 wszystko pod kontrola.

15:15 wystarczyła spokojna gra Agnieszki i mamy remis.

0:15 pierwsza piłka dla Hercog

Zaczynamy drugiego gema. Serwuje rywalka.

1-0 Agnieszka eygrała pierwszego gema. Brawo. Pierwsze piłki pokazują, że dzisiaj może byc ciekawie.

40:40 Radwańska zaatakowała, ale nie trafiła w kort.

Przewaga Radwańskiej

40:40 znowu równowaga. Zagrywa Radwańskiej.

Zapowiada nam się znakomite spotkanie.

40:40 Teraz skutecznie lobuje Hercog

Agnieszka Radwańska wygrała turniej w Pekinie w 2011 roku. Rok temu doszła do ćwierćfinału.

Słowenka Hercog nie będzie dla "Isi" łatwą rywalką - wczoraj pokonała faworyzowaną Anę Ivanović 6:4, 6:4