- A
- A
- A
Hiszpańskie wzmocnienie Sandecji
Zapowiadane pozyskanie nowego zawodnika przez Sandecja Nowy Sącz stało się faktem. We wtorek hiszpański piłkarz złożył swój podpis pod kontraktem i oficjalnie zaprezentował się w biało-czarnej koszulce naszego klubu.Montero
Umowa parafowana przez Rubena Sancheza Montero będzie obowiązywała do końca lutego przyszłego roku. Zawiera także klauzulę z możliwością przedłużenia jej do końca obecnego sezonu. Ofensywny pomocnik zostanie zgłoszony do rozgrywek w ciągu kilku najbliższych dni, a wiele w tej sprawie zależy od związku piłkarskiego zarówno w Polsce, jak i Hiszpanii, skąd do Sandecji trafić musi certyfikat nowego gracza.
- Odkąd do Piasta Gliwice w poprzednim sezonie trafili moi rodacy, to zacząłem się interesować wydarzeniami związanymi z polską pierwszą ligą, ale również ekstraklasą. Można zatem stwierdzić, że jakąś wiedzę na temat rozgrywek już posiadam i nie pojawiam się tutaj całkiem w ciemno. Sandecja jest obecnie w trakcie przebudowy, zespół cały czas się zgrywa, ale wygląda to bardzo ciekawie. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony trenerom, lecz także kibicom. Od początku Nowy Sącz przypadł mi do gustu, miasto jest ładne i mam nadzieję, że będzie mi się tutaj dobrze żyło - zapowiedział Ruben Sanchez Montero.
Duże nadzieje z przygodą hiszpańskiego zawodnika w Nowym Sączu wiąże także jego opiekun, odpowiedzialny na sprowadzenie go do naszego klubu.
- Jest to piłkarz mający przerwę w występach na boisku, jest zatem głodny gry i drzemie w nim ogromna chęć pokazania się z dobrej strony. Zna aktualną sytuację Sandecji, chce pomóc jej walczyć o ligowe punkty i miejmy nadzieję, że zostanie dobrze przyjęty przez trenerów oraz kolegów z drużyny. Dla niego to bez wątpienia duża szansa, co prawda piłka nożna nie opiera się na jednostkach, ale mam nadzieję zostanie motorem napędowym tego kolektywu, jaki tworzy się obecnie w nowosądeckiej ekipie - wyjaśnił zaprzyjaźniony z piłkarzem Jarosław Wypych.
www.sandecja.com.l/kn
- Odkąd do Piasta Gliwice w poprzednim sezonie trafili moi rodacy, to zacząłem się interesować wydarzeniami związanymi z polską pierwszą ligą, ale również ekstraklasą. Można zatem stwierdzić, że jakąś wiedzę na temat rozgrywek już posiadam i nie pojawiam się tutaj całkiem w ciemno. Sandecja jest obecnie w trakcie przebudowy, zespół cały czas się zgrywa, ale wygląda to bardzo ciekawie. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony trenerom, lecz także kibicom. Od początku Nowy Sącz przypadł mi do gustu, miasto jest ładne i mam nadzieję, że będzie mi się tutaj dobrze żyło - zapowiedział Ruben Sanchez Montero.
Duże nadzieje z przygodą hiszpańskiego zawodnika w Nowym Sączu wiąże także jego opiekun, odpowiedzialny na sprowadzenie go do naszego klubu.
- Jest to piłkarz mający przerwę w występach na boisku, jest zatem głodny gry i drzemie w nim ogromna chęć pokazania się z dobrej strony. Zna aktualną sytuację Sandecji, chce pomóc jej walczyć o ligowe punkty i miejmy nadzieję, że zostanie dobrze przyjęty przez trenerów oraz kolegów z drużyny. Dla niego to bez wątpienia duża szansa, co prawda piłka nożna nie opiera się na jednostkach, ale mam nadzieję zostanie motorem napędowym tego kolektywu, jaki tworzy się obecnie w nowosądeckiej ekipie - wyjaśnił zaprzyjaźniony z piłkarzem Jarosław Wypych.
www.sandecja.com.l/kn
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 5
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
11:32
Burza wokół przyszłości ulicy Starowiślnej. Projekt trafił do kosza?
-
11:13
Groźny wypadek podczas prac polowych koło Limanowej. Rolnik trafił do szpitala
-
10:59
Wypadek w Targowisku. Zderzyli się kierowcy osobówki i motocykla
-
10:57
Dlaczego podczas kataru jedzenie traci smak? Korepetycje z edukacji zdrowotnej. Lekcja 37
-
10:17
Zakrzówek wraca do życia. Kąpielisko zostanie otwarte w weekend
-
09:36
Pijany kierowca autokaru miał zawieźć uczniów na wycieczkę. Zatrzymała go policja
-
09:14
Iga na trawie, czyli czas sprawdzianu dla mistrzyni Wimbledonu
-
08:53
Mandat z autostrady A4? To pułapka. Oszuści znów atakują kierowców
-
08:15
Aleksandra Owca (Razem) ostro o sondażu przed wyborami w Krakowie: "Został kupiony przez Nową Lewicę"
-
08:02
Weterynarz: u psów przegrzanie organizmu następuje szybciej, niż u ludzi
-
07:46
Utrudnienia dla kierowców między Babicami a Zatorem. Nowa organizacja ruchu
-
07:27
Sąd nie przesłucha biegłych z Lozanny. Wyrok w sprawie Jerzego Ziobry 23 lipca
-
07:09
Pięć lat oczekiwania i jest decyzja. Obwodnica Muszyny o krok bliżej
-
06:51
Kozy i owce pasą się na Zakrzówku i przy Forcie Bodzów
-
06:25
Ciepły i pogodny wtorek w Małopolsce. Noc też będzie spokojna
-
06:02
Polityczna anomalia w Krakowie. Radni ocenią władzę, której... już nie ma
-
22:16
Nowy Sącz zdążył przed terminem. Brak tego dokumentu mógłby sparaliżować nowe inwestycje
-
15:05
Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej
-
10:45
Kraków prof. Agnieszki Chłosty-Sikorskiej - Służba zdrowia - odc. 1.
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze