Zagłębie Sosnowiec - Tauron Podhale Nowy Targ 3:5 (1:0, 1:2, 1:3).

Bramki: 1:0 Tomasz Kozłowski (15), 1:1 Mateusz Bepierszcz (29), 1:2 Alexander Pettersson (30), 2:2 Rusłan Baszyrow (32), 2:3 Mateusz Bepierszcz (42), 3:3 Dominik Nahunko (42), 3:4 Kacper Guzik (49), 3:5 Mateusz Bepierszcz (59).

Kary: Zagłębie - 12; Podhale - 18 min.

Bohaterem Podhala był Mateusz Bepierszcz, który na listę strzelców wpisał sięaż trzykrotnie. Trafiał a 1:1, 3:2 i wreszcie na 5:3 w samej końcówce trzeciej tercji. Oprócz niego trafienia dla Podhala zaliczyli również Alexander Petersson i acper Guzik i po emocjonującym starciu punkty pojechały z gośćmi do Nowego Targu.

Ciarko STS Sanok – Re-Plast Unia Oświęcim 3:4 (1:1, 1:2, 1:1).

Bramki: 1:0 Konrad Filipek (5), 1:1 Jere Helenius (6), 1:2 Eliezer Sherbatov (32), 1:3 Gregor Koblar (34), 2:3 Mateusz Wilusz (40), 2:4 Łukasz Krzemień (48), 3:4 Marek Strzyżowski (56).

Kary: STS - 10; Unia - 16 minut.

Sporo bramek padło również w Sanoku, gdzie Ciarko STS musiało uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim. Co prawda gospodarze prowadzili 1:0, ale trafienia Heleniusa, Sherbatova i Koblara sprawiły, że po 33 minutach rywalizacji goście byli o krok od zwycięstwa. Po kontaktowym trafieniu Wilusza szybko odpowiedział Krzemień, natomiast końcówka to po stronie Unii głównie kary - otrzymali je kolejno Pretnar, Oriechin Noworyta i Trandin. Grając pięciu na trzech emocje golem na 3:4 przedłużył jeszcze Strzyżowski, ale na więcej gospodarzy stać już nie było.