To nie tak miało być. Czarna seria sportowców z Małopolski na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Szpadzista AZS AWF Kraków. Radosław Zawrotniak już w pierwszej rundzie turnieju indywidualnego przegrał z Senegalczykiem Bouzaidem 9:15 i pożegnał się z marzeniami o dobrym występie. To ogromne rozczarowanie, bowiem nasza medalowa nadzieja poległa już w 1/16 finału.
Katarzyna Kłys, dżudoczka Wisły Kraków, która wywalczyła olimpijską kwalifikację w Czelabińsku zdobywając tytuł wicemistrzyni Europy w pierwszej rundzie, musiała uznać wyższość Chinki Fen Chei i odpadła z olimpijskiej rywalizacjii.
Inne reprezentantka Wisły, Beata Bartków-Kwiatkowska, w zawodach strzeleckich z pistoletu pneumatycznego w trzeciej serii uzyskała łączny wynik 287 punktów i zajmuje 12 miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Do finału wchodzi osiem najlepszych zawodniczek- z obu grup-czyli krakowianka de facto pożegnała się z finałem.
Wojciech Słoń
- A
- A
- A
Czarna środa Małopolan w Londynie
Szybkie pożegnania z igrzyskami Zawrotniaka, Kłys oraz Bartków-Kwiatkowskiej.ZAWODNICY-ZAWROTNIAK
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 5
ZAWODNICY -BARTKOW-KWIATKOWSKA
-
-
-
-
crop_free
1
/ 4
ZAWODNICY-KLYS
-
-
-
-
-
-
-
crop_free
1
/ 7
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
17:07
Titanic jako mit nowoczesności. Technologia, klasa i miłość
-
17:00
Miłość, klasa i katastrofa. Titanic bez hollywoodzkiego lukru
-
16:01
"Światy" - tradycyjne ludowe ozdoby choinkowe wykonane z opłatków
-
14:55
Białe święta w Tatrach
-
13:21
Sąsiedzi i odwiedzający są przekonani, że tę szopkę widać nawet z kosmosu!
-
13:13
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami i gołoledzią. Niebezpiecznie na drogach i w Tatrach
-
12:53
To może być najjaśniejszy dom w regionie. Liczba lampek przyprawia o zawrót głowy!
-
12:37
Najstarsza kolęda związana z ziemiami polskimi. Świąteczny skarb w Bibliotece Jagiellońskiej
-
12:00
To największa żywa szopka w regionie sądeckim
-
11:52
Żywa szopka w Biegonicach
-
11:10
Świąteczna atrakcja Tarnowa: żywa szopka u Bernardynów znów otwarta
-
11:00
Nie wiesz, którą książkę czytać w przerwie świątecznej? Podpowiadamy
-
10:57
Słońce nad Tatrami, ale na szlakach ślisko i niebezpiecznie
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze