- A
- A
- A
Wadowice: odkryto nielegalną fabrykę środków czystości
Mężczyzna podrabiał proszki do prania i płyny do płukania tkanin. Kupował półprodukty chemiczne, domowym sposobem je przerabiał, pakował w pudełka i butelki z logo znanych producentów i wyroby sprzedawał w internecie.Policjanci w mieszkaniu 48-latka znaleźli ponad pięćdziesiąt 5-kilogramowych kartonów z proszkami do prania oraz kilka tysięcy litrów płynów . Przekazano je do badań. Śledczy chcą sprawdzić, czy produkty nie zagrażały zdrowiu kupujących. Mężczyzna handlował też podrobioną odzieżą sportową.
Zatrzymany przyznał się do winy, usłyszał już zarzuty. Grozi mu do pięciu lat więzienia, ale jak podkreślają policjanci sprawa ma charakter rozwojowy.
(małopolska policja/mm/ko)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
18:57
Pożar w restauracji na Krupówkach. Trwa akcja ratunkowa
-
18:06
Napad na jubilera na osiedlu Tysiąclecia w Krakowie. Trwają poszukiwania sprawców
-
17:26
Kraków: potrącenie pieszego. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR
-
17:08
Kolejna akcja CBA w Nowym Sączu. Śledczy nie ujawniają szczegółów
-
17:06
Pogrzeb wariantów S7. Przed siedzibą GDDKiA znów protestowali mieszkańcy
-
16:48
Tajemnice obrazu z Muzeum Diecezjalnego w Tarnowie. Naukowcy ustalą autora renesansowego dzieła?
-
16:30
W magistrackiej broszurze Tarnów nie informuje mieszkańców o podwyżkach, jest za to sporo o sukcesach
-
15:55
Wyzwanie dla najlepszych: ekoedukacja
-
15:37
"OPW z dronem" - wojsko wyszkoli licealistów z obsługi bezzałogowców
-
15:30
Wypadek w Inwałdzie oraz potrącenie w Libiążu
-
15:10
Dyrektor Graniczka jednak zawieszony. Kraków naprawił błąd we wniosku
-
15:04
"Odrzuceni". Klasyczny western w nowym wydaniu
-
14:26
Kardynał Grzegorz Ryś zapowiada komisję ds. nadużyć w Kościele w Krakowie
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze