- A
- A
- A
Zakopiańskie hotele nie bojkotują. Będą gościć Rosjan
Zakopane miejscem, w którym i Ukraińcy, i Rosjanie wciąż są razem mile widziani? To mogłaby być odpowiedź na bojkot wobec Rosjan, jaki proponują niektórzy polscy hotelarze. Część z nich, w proteście przeciwko wydarzeniom na Ukrainie, przestała przyjmować gości z Rosji. Właściciele hoteli i pensjonatów pod Tatrami podkreślają jednak, że Zakopane to miejsce odpoczynku, a nie ring polityczny.Zakopane
-
-
-
-
crop_free
1
/ 4
Rosjanie jako persona non grata w polskich hotelach to forma protestu właścicieli ośrodków wczasowych przeciwko wydarzeniom na Ukrainie. Jak dowiedziało się Radio Kraków, wśród bokotujących znalazł się również jeden z zakopiańskich hotelarzy.
Agata Wojtowicz zTatrzańskiej Izby Gospodarczej uważa, że tego typu deklaracje to mieszanie polityki do branży, która nie ma z nią nic wspólnego.
- Zakopane powinno łączyć, a nie dzielić: takich klientów będziemy przyjmować, a innych już nie - powiedziała Radiu Kraków szefowa TIG. - Bądźmy asertywni. Ten bojkotujący hotelarz najwyraźniej chce uprawiać swoją własną politykę.
Właściciele hoteli i pensjonatów pod Tatrami podkreślają, że Zakopane to miejsce odpoczynku, a nie ring polityczny.
- Nie zauważyliśmy żadnych ekscesów między gośćmi z różnych krajów. - podkreśla Tomasz Cholewa, szef działu sprzedaży największego na Podhalu hotelu Mercure Kasprowy - Zakopane ma być przede wszystkim miejscem wypoczynku.
[Posłuchaj: Grudzień 2013
Przemysław Bolechowski/ew
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
21:08
Alert RCB: kiedy dostajemy SMS i kto naprawdę go wysyła
-
20:29
Aktywiści: chcemy linii kolejowej do Trzebinii. Ministerstwo: szukajcie pieniędzy w regionie
-
20:15
Muzeum Krakowa zamknęło jeden z oddziałów - nie odwiedzicie już Domu Zwierzynieckiego
-
19:23
10 procent pojazdów poza normą. Pierwsze dane ZDMK o Strefie Czystego Transportu w Krakowie
-
18:04
Ampfutboliści powalczą o pierwsze w tym sezonie trofeum! "Myślę, że Wisła pokaże jeszcze więcej niż przed rokiem"
-
17:10
Zderzenie trzech samochodów na Zakopiance. Były utrudnienia w ruchu
-
16:45
Szukają rąk do... tulenia. Pogotowie kangurowe pomaga noworodkom w Chrzanowie
-
15:59
Przychodzi ksiądz po kolędzie... Czy Kościół potrafi być jeszcze gościem, a nie tylko kontrolerem?
-
15:17
Pierwszy taki rok w historii krakowskiego lotniska. Europejski lider
-
14:32
Niezły budżet powiatu sądeckiego - będzie na modernizację dróg i dwa nowe mosty
-
12:59
"Ugotować niedźwiedzia". Skandynawski kryminał jak western z Północy
-
13:30
Nowy kierunek w leczeniu raka jelita grubego. Badania krakowskich naukowców dają nadzieję
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze