Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Szpital Kliniczny im. Józefa Babińskiego po remoncie

  • Beata Penderecka
  • date_range Poniedziałek, 2021.06.14 17:45 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.06.14 17:57 )
Kilkuosobowe sale dla chorych z własnymi węzłami sanitarnymi, nowoczesne gabinety lekarskie i psychologiczne oraz przestronne sale do terapii zajęciowej - tak wygląda po remoncie największy budynek Szpitala Klinicznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Na parterze oraz pierwszym piętrze mieszczą się dwa oddziały psychiatryczne, osobno dla mężczyzn i kobiet, każde wyposażone w 50 łóżek.

fot: szpital im. Babińskiego


W budynku znajduje się także jedna z niewielu w Polsce pracownia neurostymulacji magnetycznej - miejsce nowoczesnej terapii dla chorych lekoopornych. Dziś odbyło się uroczyste otwarcie oddziałów. Modernizacja szpitala kosztowała ponad 25 milionów złotych.
posłuchaj materiału Joanny Gąski
Opracowanie:
Beata Penderecka

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię