Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Są chętni na prowadzenie pływalni przy ulicy Eisenberga w Krakowie

  • Krzysztof Orski
  • date_range Wtorek, 2021.06.15 14:23 ( Edytowany Wtorek, 2021.06.15 14:35 )
Są chętni na prowadzenie pływalni na osiedlu Oficerskim w Krakowie. Tak przynajmniej zapewniają urzędnicy. Nowoczesny basen jest już od dawna gotowy, ale nie można z niego korzystać, bo Zarząd Infrastruktury Sportowej do tej pory nie znalazł dzierżawcy obiektu.

fot: Michał Sobolewski, ZIS Kraków

Posłuchaj rozmowy z Michałem Sobolewskim z Zarządu Infrastruktury Sportowej
- Byliśmy wtedy w środku pandemii. Potencjalny operator nie mógł otworzyć ani basenu, ani strefy SPA, ani strefy fitness. TO zniechęcało. Teraz jest zainteresowanie. 17 czerwca jest rozstrzygnięcie. Wierzymy, że wtedy poznamy operatora i basen możliwie szybko będzie udostępniony dla mieszkańców - tłumaczy Michał Sobolewski z miejskiej jednostki odpowiedzialnej za budowę obiektów sportowych

Instytucja prowadząca pływalnię przy Eisenberga będzie miała też obowiązek w ciągu kilku lat uruchomić basen zewnętrzny. Kiedyś było to niezwykle popularne miejsce rekreacyjne. Latem przyciągało tłumy krakowian i gości.Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię