- A
- A
- A
Kraków: Pedofil w rękach policji. Ma już zarzuty. FILM
Krakowscy policjanci zatrzymali 30-latka podejrzewanego o pedofilię i dziecięcą pornografię. Śledczy znaleźli materiały zawierające pornografię dziecięcą i zoofilię.Mężczyzna usłyszał już 3 zarzuty: obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia, nakłaniania do obcowania płciowego i posiadania materiałów pornograficznych z udziałem dzieci. Podejrzany trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.
30-latek był poszukiwany przez policjantów z krakowskiego Wydziału Kryminalnego od grudnia ubiegłego roku. Wtedy do policji wpłynęło zawiadomienie od opiekunów nastoletniej dziewczyny, z którego wynikało, że mężczyzna uwiódł dziecko na portalu społecznościowym a potem wykorzystał je seksualnie. Dziewczynka była jeszcze kilkakrotnie nakłaniana do kolejnych spotkań. Jak ustalili policjanci 30-latek, podszywając się pod innego, znanego mu mężczyznę, założył na portalu konto, z którego wysyłał zaproszenia do kontaktu wybranym osobom.
W pomieszczeniach zajmowanych przez podejrzanego policja znalazła sprzęt do nagrywania filmów, gadżety erotyczne oraz kilkaset płyt z filmami pornograficznymi, w tym także z pornografią dziecięcą i zoofilią oraz komputery i dyski twarde o dużej pojemności . Badania komputerów i przeprowadzone ekspertyzy biegłego wskażą m.in. z iloma osobami kontaktował się zatrzymany mężczyzna i czy udostępniał innym posiadane materiały pornograficzne.
(policja/jg)
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
15:50
Budowa promenady w Złockiem
-
14:21
Bóbr z Morskiego Oka nagrany po raz pierwszy. Przyrodnicza sensacja w Tatrach
-
13:25
Nowe otwarcie wyjątkowej "miejscówki" na Rynku Głównym: "Długo czekalismy na ten dzień"
-
13:23
Rozpoczęcie Sądeckiego Sezonu Motocyklowego
-
13:02
Strzały podczas spotkania z Donaldem Trumpem w USA. Na miejscu był dyplomata z Krakowa
-
12:38
Młodzi futboliści grają w Tarnowie i pomagają zwierzętom z azylu
-
12:06
Miliony płyną z sieci. Internetowa zbiórka Łatwoganga bije rekordy
-
11:59
Jedni o awans, drudzy o utrzymanie. TRANSMISJA MECZU WIECZYSTEJ
-
11:41
Tanie wraki, wielkie emocje. Wrak race w Tarnowie
-
10:45
Sękowa zaprasza na widowisko historyczne. „Tu i tam. Odrodzenie” w 111. rocznicę Bitwy pod Gorlicami
-
10:10
Jak mówi Polska? O młodzieżowym języku, gwarze i nowych trendach
-
10:02
Narciarska majówka na Kasprowym? Jest na to szansa
-
09:26
Nowe zasady finansowania ratownictwa górskiego. TPN i TOPR mają zastrzeżenia
-
09:10
Jak natura może wspierać rodziców? Karolina Szymańska mówi o „higienie outdoorowej”
-
08:40
Dziś niedziela handlowa. Sklepy są otwarte
-
08:09
W Tatrach jest więcej niedźwiedzi niż w poprzednich latach, co najmniej 64 osobniki
-
08:05
„Jedna wieś”. Witos o życiu galicyjskiej wsi
-
07:37
W niedzielę będzie słonecznie, ale nieco chłodniej. W nocy przyjdzie prawdziwy chłód
-
07:04
Małopolska walczy z silnym wiatrem. Strażacy w pełnej gotowości
-
20:08
Gol w końcówce na wagę punktu. Cracovia na remis z Pogonią
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze