Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kraków: Kolejne mieszkania dla osób bezdomnych

  • Kraków
  • date_range Piątek, 2013.04.05 06:55 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 03:54 )
Kolejne mieszkanie dla osób wychodzących z bezdomności. Krakowskie Dzieło Pomocy Świętego Ojca Pio daje bezdomnym nie tylko dach nad głową, ale pomaga im w usamodzielnieniu się. W ramach programu pomoc otrzymało już siedmiu dorosłych - w tym samotne matki.

www.pomoc.kapucyni.krakow.pl


Dostali dach nad głową i drugą szansę na lepsze życie. W Krakowie bezdomni mogą liczyć na pomoc w powrocie do normalnego życia. Pomaga Dzieło Pomocy Świętego Ojca Pio wraz ze swoim programem mieszkań wspieranych.

"Ostatnio udało się uruchomić kolejne mieszkanie. Tym razem schronienie znalazła tu cała rodzina" - mówi Małgorzata Czaja z Dzieła Pomocy Świętego Ojca Pio.
"Dajemy nie tylko dach nad głową, ale przede wszystkim wsparcie specjalistów" - dodaje.

W ramach projektu działają trzy mieszkania. Osoby zakwalifikowane do programu będą mogły tutaj zostać do 31 sierpnia. W tym czasie mogą również liczyć na pomoc specjalistów - psychologa, doradcy zawodowego i prawnika. Jeśli znajdą się fundusze - projekt będzie kontynuowany.(Aneta Regulska/dw)

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię