- Wykonawca prowadzi prace w ograniczonym zakresie, korzystając jedynie z lokalnych pracowników. Przesuwa się na połowę miesiąca uruchomienie tramwajów relacji Dietla-Stradom. Wykonawca wykonał na ulicy Krakowskiej większość chodników. Prowadzi teraz prace przy chodnikach i płycie torowej od Meiselsa do Dietla. Trwają też prace po drugiej stronie, przy ulicy Podgórskiej. Wykonawca planował wykonać wszystkie prace na północnej jezdni ulicy Dietla i umożliwić ruch tramwajowy - podkreśla Michał Pyclik z ZDMK.

Remont ulicy Krakowskiej ma pochłonąć ponad 90 milionów złotych. Zakłada budowę nowego, wytłumionego torowiska, powstanie szerokich chodniówi i przystanków, a także nowej zieleni.

Bądź na bieżąco. Relacje z regionu i kraju w Radiu Kraków 


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

(Magdalena Zbulyt-Wiśniewska/ko)