Radio Kraków

A4 z Tarnowa do Dębicy

Dobiega końca naprawa dróg zniszczonych przy budowie A4

  • date_range 2013-08-22
Dobiega końca naprawa 10 kilometrów dróg powiatowych zniszczonych przez poprzedniego wykonawcę autostrady A4 na odcinku Tarnów - Dębica. Nowy wykonawca zapewniał, że jak naprawi drogi, nie będzie z nich korzystał.

Interwencja RK: Zabezpieczono dokumentację A4

  • date_range 2013-07-02
Po interwencji Radia Kraków porzucone dokumenty budowy autostrady z Tarnowa do Dębicy zostały wreszcie zabezpieczone. Przez cały rok zalegały w opuszczonym biurze budowy poprzedniego wykonawcy tego odcinka w podtarnowskich Nowych Żukowicach.

Tarnów: Zaskakująca deklaracja wykonawcy A4

  • date_range 2013-05-13
Firmy Heilit Woerner oraz Budimex, które dokończą budowę autostrady A4 z Tarnowa do Dębicy zapowiadają, że nie będą już korzystały z lokalnych dróg przy dojeździe do tej inwestycji. Najpierw jednak zgodnie z umową nowy wykonawca będzie musiał wyremontować drogi zniszczone przez swojego poprzednika.

A4 z Tarnowa do Dębicy - wreszcie podpisanie umowy

  • date_range 2013-05-07
Jest wreszcie umowa na dokończenie budowy autostrady z Tarnowa do Dębicy. Pierwotny wykonawca w ubiegłym roku zszedł z placu budowy i od lipca nic się tam nie działo. Po przedłużających się procedurach w siedzibie krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisano dziś umowę z nowym wykonawcą. Ten 34 kilometrowy odcinek autostrady z Tarnowa do Dębicy dokończy konsorcjum Hailit+Woerner oraz Budimex.

Będzie przetarg na kolejnego wykonawcę A4 z Tarnowa do Dębicy

  • date_range 2012-11-13
Przetarg GDDKiA w Rzeszowie ogłosić ma jeszcze w tym miesiącu. Prace ruszyć mają na wiosnę przyszłego roku.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię