|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Nie będzie kompleksowego remontu stadionu żużlowego w Tarnowie

Prezydent Tarnowa proponuje inne rozwiązanie - etapowanie tego remontu. Wszystko dlatego, że miasta nie stać na to by wydać prawie 90 milionów złotych na tę modernizację.

Fot. Paweł Topolski

Remont stadionu żużlowego w Tarnowie grał główne skrzypce podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej. Miał ruszyć jesienią. Plany miasta zweryfikował jednak przetarg, po którym okazało się, że wykonawcy chętnie obiekt wyremontują, ale za co najmniej 90 milionów złotych. Tarnów na remont miał dwa razy mniej. 

W nowym roku pojawił się więc nowy plan na tę modernizację - podzielenie jej na etapy. To - jak tłumaczy magistrat - pozwoli miastu udźwignąć finansowo inwestycję, ale całość potrwa dłużej, co najmniej 3 lata.

W tym roku Tarnów chce jedynie przygotować projekt etapowej modernizacji stadionu. Remont miałby rozpocząć się od remontu trybun. 
 

 

 

 

(Agnieszka Wrońska/ko)

24%
76%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 46

....

Niedziela, 6 stycznia 2019, 19:36

@zajac andrzej.

Mam nadzieje ,że ta zima da Ci radę kicaju / towarzyszu Łabno/

Odpowiedz

Artur Kwiecień

Niedziela, 6 stycznia 2019, 12:36

Który raz już jest robiony projekt ? 3/4 ? I znowu hajs pójdzie do ręki za zrobienie projektu bo układy, układziki . Kabaret - tak można nazwać prezydenta oraz rządzących w Tarnowie !

Odpowiedz

zajac andrzej.

Niedziela, 6 stycznia 2019, 09:35

Nerwowo u towarzyszy kierownika punktu skupu. Mocny napój WSKAZANY.

Odpowiedz

...

Sobota, 5 stycznia 2019, 20:06

@zajac andrzej.

nie kompromituj się zając. Miałem nadzieję ,że juz Cie więcej nie usłyszę osołomie

Odpowiedz

kojo

Sobota, 5 stycznia 2019, 20:04

@zajac andrzej.

Ty jestes jednak prztrzymany inaczej. Społecznik "zając andrzej"-głąb

Odpowiedz

...

Sobota, 5 stycznia 2019, 20:02

@zajac andrzej.

Każdy na czele z Tobą nieudaczniku pisowski!!!!!!!

Odpowiedz

Piątek, 4 stycznia 2019, 23:00

Może na Owintarze?

Odpowiedz

zajac andrzej.

Piątek, 4 stycznia 2019, 16:32

Anna Nieporedska: Pełna zgoda.

Odpowiedz

Anna Nieporędska

Piątek, 4 stycznia 2019, 12:32

@zajac andrzej.

Andrzeju, Izabeli Trojanowskiej wybacza się nawet play back ;-) A co do Twojej poprzedniej wypowiedzi. Nie jesteś obiektywny i jesteś sentymentalny ;-) Oczywiście to żart, ale rozumiem to podejście, ja swoją szkołę średnią też wspominam z rozrzewnieniem albowiem była ona żeńska (chyba ostatni rok). Ale chyba przyznasz mi, że warto rozmawiać o tym, czy dojazd do nowego ośrodka nie powinien być najłatwiejszy z możliwych?

Odpowiedz

zajac andrzej.

Czwartek, 3 stycznia 2019, 21:23

Podatnik: rozumiem iż gwiazdy TVN oraz POLSATU występowały całkowicie na żywo bez żadnych WSPOMAGACZY.

Odpowiedz

podatnik

Czwartek, 3 stycznia 2019, 20:41

Sylwester marzeń w Zakopanem to jedno wielkie narodowe oszustwo, 100% koncertu z playback za gigantyczne pieniądze. Polaki nic się nie stało. Pozdrawiam podatników.

Odpowiedz

zajac andrzej.

Czwartek, 3 stycznia 2019, 20:30

Anna Nieporedska: Dla mnie ten pałac był,jest i będzie UJMUJACY. Spędziłem tam jako uczeń bite 5 lat.

Odpowiedz

Prawdę mówiąc...

Czwartek, 3 stycznia 2019, 18:24

Szkoda, że nie ma w radzie Żurowskiego. Jedyny radny co miał pojęcie o sporcie w tym mieście.

Odpowiedz

zajac andrzej.

Czwartek, 3 stycznia 2019, 18:19

Kontrolować urząd może jedynie kierownik punktu skupu. Dezerter Koper wybrał lepszą kasę. Każdy by tak zrobił.

Odpowiedz

...

Czwartek, 3 stycznia 2019, 17:49

@Wiwa

Koprowski przy pierwszej lepszej okazji spieprzył z Tarnowa, więc nie pisz bzdur. Miał kontrolować Urząd , ale jak poczuł pieniążki, tak czym prędzej zwiał. Ty inteligentny lub inteligentna Wiwa

Odpowiedz

Homer Simpson

Czwartek, 3 stycznia 2019, 15:19

@Wiwa

No tak. Szkoda, że nie miał jakichkolwiek, nie mówiąc o konkretnych, rozwiązań jako radny. Jesteś jedynym, który w te bajki wierzy, bo w ich prawdziwość wątpił chyba sam KK. Lubisz obiecanki. Powinieneś być fanem rzeszowskiej Stali. Tam jest jeden człowiek, który sporo naobiecywał.

Odpowiedz

Anna Nieporędska

Czwartek, 3 stycznia 2019, 15:16

@POzdro

Mam nadzieję, że zrywania asfaltu nie będzie i nie będzie nawiązywania do wykwitów wyobraźni samozwańczych konserwatorów. Kostka, która "zdobi" otoczenie szkoły została położona w latach sześćdziesiątych. Czynnik społeczny, pytlujący na facebooku strzela wielkiego samobója Tarnowowi. Zgodnie z tym marzeniem, mamy nawiązać do najdawniejszej przeszłości i najlepiej niechaj nawierzchnia będzie taka jak w latach dwudziestych, kiedy po byle deszczu, wozy tonęły po osie. Czasy się zmieniają. Teren ma charakter rekreacyjny, którego centrum stanowi pałac z końca XVIII wieku, który można określić słowem każdym, ale nie sformułowaniem "piękny" czy "ujmujący". Czy nawierzchnia, ułatwiająca dotarcie niepełnosprawnym do nowo powstałego ośrodka jest naprawdę warta walki? Droga jest czymś użytkowym z natury. No bo inaczej myśląc, mamy domagać się wyburzenia bloku przy ulicy Sanguszków? Budynku Inspekcji Weterynaryjnej?

Odpowiedz

Czwartek, 3 stycznia 2019, 13:10

Oj tam oj tam, ważne, że nie PIS i że będą potańcówki.

Odpowiedz

TOM

Czwartek, 3 stycznia 2019, 11:37

@tak sobie myślę

Typowe myślenie lemingów z Platformy. Co tam z Tarnowem, niech nic nie będzie, niech będzie dziadostwo. Byle tylko PiS nie rządził. No bo jak to można dopuścić do tego żeby przy władzy w mieście byli kompetentni Polacy?

Odpowiedz