|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Graffiti na budynkach parafii w Czernichowie to sprawka okolicznych mieszkańców

Nieznany sprawca wymalował lakierem na ścianach duże napisy o treści kibicowskiej. Po kilku dniach policjanci ustalili tożsamość wandali i doszło do zatrzymań. To czterej młodzi mężczyźni – mieszkańcy pobliskich wiosek. Usłyszeli zarzuty nie tylko uszkodzenia budynków czernichowskiej parafii, ale także trzech innych miejsc: kościoła w Nowej Wsi Szlacheckiej, zabytkowej kuźni w Czernichowie oraz płotu okalającego prywatny dom.

Fot. małopolska policja

Mężczyźni przyznali się do winy. W trakcie przeszukania domu jednego z zatrzymanych funkcjonariusze dodatkowo odnaleźli ponad 20 działek marihuany. 

Wandali czeka surowa kara. Poniosą też koszty wyczyszczenia zniszczonych budynków. 

Fot. małopolska policja

 

(małopolska policja/ew)

100%
0%
WASZE KOMENTARZE

Liczba komentarzy: 13

dno

Niedziela, 6 grudnia 2015, 13:35

@Shark

Powiedział prawdziwy Polak,katolik...

Odpowiedz

mecenaska

Wtorek, 1 grudnia 2015, 04:49

Ale macie ból du...,prawdziwi katolicy żal mi Was jak łatwo jest Was sprowokować.

Odpowiedz

Ateista

Poniedziałek, 23 listopada 2015, 19:39

Jak czytam takich baranów wypowiadających sie to nic tylko poprosić szkole rolnicza o udostępnienie terenów do wypasania ich najlepiej w zagrodzie będacej pod prądem. A tym oszołomów co pomalowali muru wystawiłbym na widok publiczny tak aby każdy mógł zobaczyć idiotów w klatce

Odpowiedz

Shark

Niedziela, 22 listopada 2015, 22:06

Nie piszę o pobabraniu kościoła bo to wykracza poza wszelkie normy.. i nawet żydy z kałuży powinny o tym wiedzieć! ale żeby to chociaż coś w stylu graffiti było by przez chwile można podziwiać .... U siebie po rybnej czy po innej wiosce żydowskiej smarkać sobie takie bahomazy a nie u nas w Czernichowie!!! Złapani Żydzi, więc krok następny to ubić ich rytualnie lub lepiej: wypuścić judaszy w Czernichowie! wcześniej powiadamiając o tym NAS Wiślaków!!! TSW!!!

Odpowiedz

Rybnianin

Sobota, 21 listopada 2015, 22:05

@Niestety Rybniak

W Rybnej jak i w każdej wsi mieszkają porządni ludzie i zakały. Szkoda że należysz do tej drugiej grupy.

Odpowiedz

MMMM

Sobota, 21 listopada 2015, 14:38

grunt że juz ich mają i chłopcy będą płacić za swoją głupotę, a skoro mają hajs i czas na takie rzeczy to niech im po 10 tys na łebka wrzucą

Odpowiedz

Niestety Rybniak

Sobota, 21 listopada 2015, 08:03

Niech zgadnę, ów osoby były z Rybnej? Na 100 % bo to zakały gminy Czernichów...

Odpowiedz

Piątek, 20 listopada 2015, 23:30

@mecenaska

ale proboszcz ma tez inne wydatki związane z parafią :/ najgorszy jest fakt, że kaplice i mury wkoło kościoła zostały odnowione a ktos juz to zniszczył :(

Odpowiedz

Lubieznasuka14

Piątek, 20 listopada 2015, 23:30

Cóż za wandale! Wstyd i hańba!

Odpowiedz

Piątek, 20 listopada 2015, 23:14

@mecenaska

Komentarz nie wiem od kogo, ale karygodny!!! To nie chodzi o samego proboszcza, ale o nas wszystkich i o to co jest naszą wizytówką. Brońmy w końcu nasze dobre imię!!!

Odpowiedz

Piątek, 20 listopada 2015, 21:22

w głowie się nie mieści... a te komentarze ??????????

Odpowiedz