- A
- A
- A
W Bochni odbył się festiwal "Integracja malowana dźwiękiem"
Osoby niepełnosprawne i pełnosprawne stają obok siebie na scenie i czarują jury, w którym zasiadają takie gwiazdy jak Dorota Miśkiewicz, Ania Rusowicz i Izabela Trojanowska. Tak wyglądała hala widowiskowo-sportowa w Bochni, która stała się areną wokalnych potyczek i integracji. "Integracja malowana dźwiękiem" była trzynastym już festiwalem piosenki Marka Piekarczyka, który do swojego rodzinnego miasta od lat ściąga tłumy wspaniałych artystów. Jak przyznał sam organizator, Marek Piekarczyk, poziom był bardzo wysoki.Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
08:45
POLSA: podstawowe cele misji na ISS wykonane w ok. 96 proc.
-
08:21
Piłkarskie Euro kobiet: w sobotę Polska zagra z Danią w meczu o honor
-
07:51
Ekstraklasa piłkarska - Bruk-Bet pokonał Omonię w sparingu
-
07:47
Wimbledon: Iga Świątek zagra o szósty w karierze wielkoszlemowy tytuł
-
07:45
Ekstraklasa piłkarska - zwycięski sparing Cracovii
-
07:15
Sobota będzie szara i deszczowa na południu Małopolski
-
00:40
17-latek dźgnięty nożem w centrum Tarnowa. Napastnik poszukiwany
-
22:05
Homo sapiens strzela do „misia”.To obsesja nadkontroli.
-
20:02
82. rocznica Rzezi wołyńskiej. "Tu naprawdę nie chodzi o jeden pomnik"
-
19:03
Rada społeczna szpitala w Krynicy za likwidacją porodówki
-
18:24
Wycięli drzewa, posadzą drzewa. Jakie gatunki będą rosnąć wzdłuż linii tramwajowej do Mistrzejowic?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze