|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z budową linii tramwajowej na Górkę Narodową

Wykonawca, który zajmuje się siecią ciepłowniczą rozpoczyna kolejny etap prac. Tym razem drogowcy zamkną chodnik na południowej stronie ulicy nad Sudołem. Natomiast 3 listopada rozpoczną się prace na jezdni.

fot: ZIM

Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu, bo w rejonie Domu Pomocy Społecznej ruch będzie odbywał się wahadłowo. Taka organizacja ruchu ma obowiązywać aż do marca. W najbliższym czasie zmiany wprowadzone zostaną też w rejonie ulic Pleszowskiej, Białoprądnickiej i Pachońskiego.

 

Zmiany na ul. Pleszowskiej i Białoprądnickiej

Od środy, 28 października od godzin porannych, ruch jednokierunkowy w kierunku Zielonek będzie obowiązywał w ciągu ulic Pleszowskiej i Białorądnickiej, na odcinku od skrzyżowania ulic Pleszowskiej i Proszowickiej do budynku nr 22 przy ul. Białoprądnickiej.

Na fragmencie jednokierunkowym będzie wprowadzony kontrapas dla rowerów. Zalecony objazd dla kierowców, którzy podróżują z północy na południe wyznaczono ulicami Pachońskiego i Wyki. Bez zmian, a więc w obu kierunkach będziemy jeździć ulicą Górnickiego do skrzyżowania z ul. Pleszowską oraz ulicami Pachońskiego i Zielińską.

Zmiana jest konieczna w związku z robotami polegającymi na przebudowie i budowie uzbrojenia podziemnego oraz rozbiórkami budynków przy ul. Białoprądnickiej.

 

Zmiany na ul. Pachońskiego

Tego samego dnia, 28 października, również od rana zostanie zamknięty wjazd dla samochodów na ul. Pachońskiego od skrzyżowania z ul. Górnickiego. Zakaz nie dotyczy ruchu pieszego. Ulica Górnickiego pozostanie dwukierunkowa, podobnie jak ul. Pachońskiego od strony ul. Mackiewicza. Mogą natomiast pojawić się lokalne zawężenia. Dojazd do osiedli oraz obiektów Clepardii będzie się odbywał z wykorzystaniem dróg osiedlowych. W trakcie realizacji robót mogą się pojawić lokalne zawężenia, bądź czasowe zamknięcia chodników. Zalecany objazd do skrzyżowania ulic Mackiewicza i Siewna przez ulice Górnickiego i Siewną, bądź Górnickiego i Stefanowicza.


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

 

 

 

RK/krakow.pl

60%
40%