|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

#studiowsieci - projekt jest już na półmetku!

#studiowsieci - czyli najnowszy projekt Fundacji Studentów i Absolwentów AGH Academica oraz Samorządu Studentów AGH, który przenosi działalność kulturalną Akademickiego Centrum Kultury Klub Studio do Internetu!

fot. Paweł Szupiluk

Zakończyliśmy trzeci tydzień projektu, podczas którego uczestniczyliśmy w prelekcji dra inż. Tomasza Stachury, który przybliżył nam Mind Mapping oraz GTD oraz w wyjątkowym koncercie John’a Portera Solo, który wystąpił na naszej scenie i przyciągnął 12 000 widzów na YouTube.

John Porter pojawił się na naszej scenie w ramach zastępstwa za Renatę Przemyk, która to wystąpi już 10 lipca podczas wyjątkowego koncertu Akustik Kwartet.

Czerwiec powoli się kończy, a projekt #studiowsieci jest już na półmetku.

Gościem czwartkowych Rozmów z Garderoby będzie zespół Łydka Grubasa, który to następnego dnia na scenie klubu Studio zrobi ”Grubą Drakę w mieście Kraka”.

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.

Natomiast we wtorek będziemy gościć dietetyka Pawła Horowskiego, który wygłosi prelekcję “Od czego zacząć, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe?”. Dowiemy się jaki wpływ na dietę ma sen czy na co zwracać uwagę podczas zakupów produktów spożywczych.

Spotkanie Towarzystwa Wzajemnej Edukacji odbędzie się tak jak zawsze w środę, o godzinie 20:00. Adam Grzanka będzie gościł znane osoby z szklanego ekranu, które zaskoczą Was niejedną ciekawostką!

Wszystkie wydarzenie będą transmitowane LIVE, a na piątkowy koncert udostępniliśmy również niewielką pulę biletów w cenie 50 zł, oraz ze zniżką dla studentów AGH w cenie 20 zł.

Bilety na piątkowy koncert: https://ticketclub.pl/koncerty/studiowsieci-lydka-grubasa-gruba-draka-w-miescie-kraka-klub-studio-krakow-1425/

******

Więcej informacji:

www.klubstudio.pl/studiowsieci

www.facebook.com/klub.studio

www.youtube.com/c/ACKKlubStudio

www.academica.org.pl/wspierajkulture

 

 Projekt organizowany przy współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH

100%
0%