|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|

Weterynarz radzi

W "Klinice zdrowego chomika" wszystko o goldenach i mopsach

Bohaterami tej audycji "Klinika zdrowego chomika" bohaterami będą mopsy i golden retrievery. Powiemy też sporo o akcji "Burek sam nie poprosi".

czytaj ≫

Małe i duże psie dramaty

W audycji "Klinika Zdrowego Chomika" rozmawiamy o różnych psich dramatach. Na adopcję cały czas czekają psy i koty z ułomnościami: stare, niedowidzące, głuche. Jak się okazuje, takie...

czytaj ≫

Wszystko o hodowli ptaków, nie tylko egzotycznych

W tym odcinku "Kliniki zdrowego chomika" Radio Kraków zmieniło się w ptasie radio, gdyż bohaterami audycji są ptaki i ich hodowcy.

czytaj ≫

Jak sobie radzić po stracie zwierzaka?

Czy jest jakaś recepta na ból i smutek, który towarzyszy nam, gdy ukochany zwierzak odchodzi? Jak podjąć bolesną decyzję o uśpieniu pupila? O tym w audycji "Klinika zdrowego chomika".

czytaj ≫

Jak wychować owczarka belgijskiego?

W audycji "Klinika zdrowego chomika" gość specjalny - owczarek belgijski. Jakimi psami są owczarki belgijskie? Jaki mają charakter i jak je wychować?

czytaj ≫

Gdy nasz pupil przestanie chodzić...

Roki jest psem, który nagle doznał uszkodzenia fragmentu przestrzeni międzykręgowej. Jak reagować i jak leczyć takie schorzenia u naszych pupili? O tym w audycji "Klinika zdrowego chomika".

czytaj ≫

Odcinek specjalny "Kliniki zdrowego chomika" na dzień św. Franciszka

Odcinek specjalny "Kliniki zdrowego chomika" z udziałem o. Jana Marii Szewka, franciszkanina. 4 października obchodzimy dzień św. Franciszka - dzień naszych małych i dużych podopiecznych.

czytaj ≫

Niepokorne psy w przestrzeni miejskiej

Rozmawiamy o psach w miejskiej przestrzeni. Co robić gdy nasz pies podczas spaceru pogryzie inne zwierzę, a co gorsza, gdy pogryzie innego człowieka? O tym wszystkim rozmawiamy w programie...

czytaj ≫

Nasze zwierzę też może być alergikiem

Drób, wołowina, mleko, roztocza kurzu domowego, pyłki drzew, traw i chwastów, szampony, detergenty... i wiele, wiele innych. Tak, nasze zwierzę też może być alergikiem!

czytaj ≫

Co warto wiedzieć o czipowaniu naszych pupili

Czipowanie to metoda zapobiegająca bezdomności zwierząt. Jeśli zdarzy się, że nasz pies czy kot nam ucieknie, jest szansa, że wróci do nas równie szybko. Odczytanie numeru z czipa, który...

czytaj ≫