|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Krakowskie Akamai wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Akamai Technologies znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców w Polsce. Jest też najlepszym małopolskim pracodawcą w branży IT w zestawieniu prestiżowego Instytutu Great Place to Work

logo Akamai

Akamai znalazło się w pierwszej dziesiątce w kategorii firm zatrudniających do 500 pracowników. Jest to także najlepszy wynik wśród firm informatycznych z Małopolski. Podstawą oceny jest analiza dwóch aspektów relacji pracownik-pracodawca: wskaźniku zaufania w firmie (Trust Index©) wyznaczanego na podstawie ankiety pracowniczej oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR (Culture Audit©).

-Nasze zespoły w Krakowie współpracują z kolegami z innych krajów nad rozwojem i udostępnianiem najnowocześniejszych usług i technologii, które pozwalają ponad miliardowi użytkowników na całym świecie, w tym kilku milionom w Polsce, szybko i bezpiecznie korzystać z sieci społecznościowych, serwisów informacyjnych, usług bankowych, czy platform e-commerce – powiedział w Radiu Kraków Filip Walkowicz, Site Leader, Akamai Poland.
- Zatrudniamy już ponad 150 osób i staliśmy się największym oddziałem Akamai w Europie, choć pierwszych kilka osób zatrudniliśmy niespełna trzy lata temu - dodał Walkowicz.

Rozwiązania firmy Akamai umożliwiają szybki i bezpieczny dostęp do treści przy pomocy dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca na świecie. Na platformę Akamai składa się ponad 147 tys. serwerów w 92 państwach świata. Wśród jej klientów są firmy z branży mediowej, serwisy finansowe i globalne przedsiębiorstwa, w tym m.in. 100 banków na całym świecie, 9 na 10 największych platform społecznościowych, 30 największych firm z branży mediów i rozrywki, a także wiele innych firm i koncernów działających w skali międzynarodowej i globalnej.

Great Place to Work® Institute działa już ponad ćwierć wieku wypracowując w tym czasie zaawansowany model oceny jakości miejsc pracy i atmosfery w firmach oceniając działania firm zarówno z perspektywy kadry zarządzającej, jak i – przede wszystkim – samych pracowników. Podstawą oceny są punkty przyznawane w dwóch obszarach: ankiety pracowniczej (wskaźnik zaufania w firmie, Trust Index©) oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR (Culture Audit©). Różnice punktowe pomiędzy wyróżnionymi firmami są często bardzo niewielkie. Wszystkie nagrodzone przedsiębiorstwa stanowią więc elitę firm potrafiących tworzyć przyjazne warunki pracy i klimat wzajemnego zaufania.
 

MK

0%
0%