|
|
Kraków 101.6 MHz
Kraków
101.6 MHz
Tarnów
101,0 MHz
Nowy Sącz
90,0 MHz
Zakopane
100,0 MHz
Andrychów
98,8 MHz
Gorlice
97,4 MHz
Krynica-Zdrój
102,1 MHz
Rabka-Zdrój
87,6 MHz
Szczawnica
90,0 MHz
|
Kontakt 4080 (SMS)
DZIEJE SIĘ COŚ W TWOJEJ OKOLICY?
SKONTAKTUJ SIĘ!
12 200 33 33 (antena)
12 630 60 00 (recepcja)
12 630 62 06 (reklama)
4080 (SMS)
500 202 323 (SMS i MMS)
redakcja@radiokrakow.pl
reklama@radiokrakow.pl
|
A
A
A

Amerykańscy touroperatorzy chcą przyciągnąć turystów do Małopolski

W związku z planowanym uruchomieniem nowego połączenia Chicago – Kraków, przedstawiciele American Airlines oraz pięciu touroperatorów z USA zapoznaje się z ofertą turystyczną Małopolski. W czwartek odwiedzili Zakopane. Chcą zaoferować amerykańskim turystom zwiedzanie Małopolski.

fot: Pixabay

Samoloty American Airlines będą latały do stolicy Małopolski z Chicago od maja do października pięć razy w tygodniu. Jak powiedział prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej Grzegorz Biedroń, celem wizyty strony amerykańskiej jest przedstawienie podmiotom partnerski sieci dystrybucyjnej sprzedaży biletów American Airlines, ciekawych propozycji turystycznych Małopolski.

"Współpraca z największą amerykańską linią lotniczą American Airlines daje możliwość pozyskania nowych klientów. Linia amerykańska umożliwia pozyskanie nowego klienta turystycznego, ponieważ siatka połączeń American Airlines jest bardzo rozbudowana w Stanach Zjednoczonych. Jako Małopolska Organizacja Turystyczna chcemy, aby turyści przybywający do Krakowa zwiedzali całą Małopolskę, nie tylko Kraków, Wieliczkę czy Auschwitz, ale także Tatry i Zakopane" – powiedział Biedroń.

Dodał on, że amerykańscy turyści wydają więcej pieniędzy, niż przeciętny turysta z Europy, a ich wizyty wiąże się także z dłuższymi pobytami.

Zakopane i Tatry zrobiły na amerykańskich partnerach bardzo duże wrażenie.

"Jestem zachwycony tym, co zobaczyłem w Małopolsce. Wcześniej miałem okazję zwiedzić Warszawę, ale tutaj jestem pierwszy raz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Będziemy chcieli pokazać amerykańskim turystom, co jeszcze mogą zobaczyć w Europie, dlatego chcemy im zaproponować Małopolskę" – powiedział David E. Rezaieh przedstawiciel sprzedaży American Airlines.

Wizytatorzy ze Stanów Zjednoczonych poznali walory Tatrzańskiego Parku Narodowego, zwiedzili Zakopane, w tym między innymi Muzeum Tatrzańskie.

 

PAP/bp

 

 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

75%
25%