Będzie to drugi tarnowski masowy punkt szczepień po Hali Jaskółka. Jak zapowiada magistrat, punkt zacznie działać w drugiej połowie kwietnia. Równocześnie będzie udostępnionych 6 stanowisk szczepień.
- Szczepieni będą mogli skorzystać także z dodatkowych udogodnień. Będą uruchomione dwie dodatkowe linie autobusowe pod halę dla pacjentów, którzy udają się na szczepienia - mówi Ireneusz Kutrzuba rzecznik prezydenta Tarnowa.
Punkt przy ulicy Gumniskiej ma działać od 19 kwietnia przez 7 dni w tygodniu od godz. 7.00 do 19.00. Koordynacją punktu zająć mają się dwie miejskie prychodnie - Mościckie Centrum Medyczne oraz Zespół Przychodni Specjalistycznych.
(Agnieszka Wrońska/jp)
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze.