- A
- A
- A
Zamordowany 20-latek to raper Papug
Policja zatrzymała siedem osób, które mogą być zamieszane w zabójstwo w Nowej Hucie. 20-latek zginął w piątekj wieczorem na osiedlu Szkolnym, od ciosów zadanych nożem. Zatrzymani są w policyjnym areszcie - informuje Katarzyna Padło z komendy wojewódzkiej.Policja nadal przesłuchuje mężczyzn podejrzanych o udział w zabójstwie 20-latka z Nowej Huty w Krakowie. W tej sprawie zatrzymano 7 podejrzanych w wieku od 19 do 25 lat. Niektórzy z nich karani byli wcześniej za handel narkotykami.atrzymanym w sprawie napadu mężczyznom nie postawiono jeszcze zarzutów. Policja ciągle bada okoliczności zdarzenia.
Przypomnijmy -mężczyzna zginął dwa dni temu na osiedlu Szkolnym. Został pobity i pocięty nożem. Ofiara napadu to Tomasz J., nowohucki raper znany jako "Papug".
Aneta Regulska/bp
Komentarze (0)
Brak komentarzy
Najnowsze
-
17:02
Filmowe „otulenie” na święta. Nieoczywiste rekomendacje filmowe
-
16:42
Kolejne zapadlisko w Bolesławiu. Strażacy zabezpieczyli teren
-
15:56
Po raz 33. w Krakowie na Franciszkańskiej otwarto żywą szopkę
-
14:51
W Tarnowie już po raz 22. można oglądać żywą szopkę
-
12:08
Tajne archiwa krakowskiej kurii zostaną otwarte. Deklaracja kardynała Rysia
-
11:44
Niezwykła góralska pasterska w Beskidzie Wyspowym
-
11:00
Kard. Grzegorz Ryś: Kościół jest dla wszystkich, ale nie ma akceptacji dla niektórych postaw
-
10:55
Bożonarodzeniowy poranek w Zakopanem
-
10:15
Trza być w kiyrpcak we Wiliom. Z wizytą u górali podhalańskich w Poroninie
-
09:19
Mroźne Boże Narodzenie w Małopolsce – słońce, ale poniżej zera
-
14:25
Najwyżej położona Pasterka w Polsce na Wiktorówkach
-
13:21
Jedna z krakowskich tradycji przerwana. Kwiaciarki nie złożyły życzeń Adasiowi
-
13:05
Co im wyszeptał las?
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze